Jest finał poszukiwań 58-letniej kobiety

1 września rankiem wyszła z domu w Końskich i udała się w nieznanym kierunku 58-letnia kobieta, o czym już informowaliśmy. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich wszczęli poszukiwania. Została odnaleziona 2 września przez inspektora Waldemara Cisowskiego, komendanta powiatowego i podinsp.Grzegorza Michorka, naczelnika drogówki.

Policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Końskich poszukiwali zaginionej 58-letniej kobiety od 1 września. W portalu www.konecki24.pl opublikowaliśmy szczegóły.

Tego samego dnia, do poszukiwań przystąpili policjanci z Komendy Powiatowej Policji i Komisariatu Policji Radoszyce. Przeszperali las w pobliżu wsi Grebenice, która leży w powiecie  opoczyńskim.  Do akcji włączyli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie, którzy wydatnie  pomagali koneckim w rozwikłaniu tej sprawy – mówiła nam sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy koneckich policjantów. 

Szła brzegiem drogi krajowej

2 września od rana do poszukiwań, oprócz sił KPP Końskie, dołączyli funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji KWP Kielce. I znów pojechali w las, do Grębenic, bowiem w tej okolicy 58-latkę widziano. Dowodzenie nad poszukiwaniami objął inspektor Waldemar Cisowski, komendant powiatowy policji w Końskich. Około godziny 13,20 wraz z podinspektorem Grzegorzem Michorkiem, naczelnikiem wydziału ruchu drogowego jechali radiowozem drogą krajową K74, zobaczyli, że brzegiem jezdni idzie kobieta. Utykała.  Policjantom wydała się znajoma. Zatrzymali radiowóz, przepytali 58-latkę. Okazało się, że to właśnie jest poszukiwana 58-latka. Zabrali ją do  policyjnego samochodu, dowieźli do Końskich i przekazali rodzinie.

MARIAN KLUSEK

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Co nowego?

Game over

Najnowsze komentarze