Groźny pożar domu w Suchedniowie

W poniedziałek ,7 stycznia, przed 4 rano, wybuchł pożar w domu jednorodzinnym przy ulicy Leśnej w Suchedniowie.  

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej ze Skarżyska i jeden z Suchedniowa. Ponadto było pogotowie ratunkowe, pogotowie energetyczne, pogotowie gazowe i policja. W czasie pożaru drewnianego domu spalił się dach i częściowo strop.

Ogień zajął dwa pomieszczenia. W chwili powstania pożaru w budynku znajdowała się kobieta, właścicielka domu. Starsza, samotna kobieta ewakuowała się sama przed przyjazdem służb ratowniczych i znalazła schronienie u sąsiadów.
W wyniku pożaru zniszczeniu uległa cześć wyposażenia, dach i stropy. Straty oszacowano na około 70 tysięcy złotych. Strażakom dało się uratować sprzęt agd i rtv oraz ubrania, pościel i rzeczy osobiste.
– Jako przypuszczalną przyczynę pożaru przyjęliśmy wady konstrukcyjne i nieszczelność przewodu kominowego – zaznaczał bryg. Michał Ślusarczyk, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Skarżysku-Kamiennej

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska

Prezydent miasta, Konrad Krönig zainicjował akcję zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. "szybkich szprych", czyli szybkich linii kolejowych łączących...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze