Fatalna widoczność i nieszczęście gotowe

Poniedziałkowy poranek (29 października) zakończył się fatalnie dla użytkowników skarżyskich dróg.

W poniedziałek, 29 października, na terenie Skarżyska-Kamiennej doszło do dwóch kolizji. Pierwsza miała miejsce przy ul. Norwida, gdzie kierująca pojazdem marki seat wyjeżdżając z ulicy Aptecznej nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki mercedes, którego kierowca jechał ulicą Norwida. Podróżującej samochodem z dzieckiem kobiecie na miejscu udzielono pomocy ambulatoryjnej. Dziecko zostało przewiezione do szpitala na obserwacje. Ul. Norwida w miejscu kolizji była całkowicie nieprzejezdna.

Drugie zdarzenie miało miejsce przy ul. Piłsudskiego, gdzie kierowca opla vectry jadąc aleją wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy opla astry, który jechał od strony „Zeorku”. W wyniku kolizji kierujący oplem astrą przejechał jeszcze kilka metrów pojazdem, a następnie zjechał na pas rozdzielający jezdnię i uderzył w drzewo. Dwie osoby, kierowca i pasażerka opla, zostały poszkodowane.

Z.B.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej oferuje mieszkańcom powiatu skarżyskiego profilaktyczne, bezpłatne badania kolonoskopowe wraz ze znieczuleniem oraz konsultacją gastroenterologiczną. Szpital jest bowiem partnerem...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze