Dwie ranne kobiety

Zderzenie dwóch samochodów na ulicznym skrzyżowaniu, zakończyło się fatalnie dla dwóch kobiet. Obie znalazły się w szpitalu…

Do tego wypadku doszło we wtorek, na skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Radomskiej w Szydłowcu. Około godz. 16.40 zderzyły się tam dwie „osobówki”.
– Ze wstępnych ustaleń, pracujących na miejscu zdarzenia naszych policjantów wynika, iż kierowca mazdy (38-letni mieszkaniec Skarżyska), jadąc ul. Radomską od strony ul. Widok nie ustąpił pierwszeństw przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem volvo, który jechał ul. Zamkową, w kierunku ul. Kościuszki – poinformowała Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.
– Poza zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i wyłączeniem z ruchu odcinka drogi, strażacy odłączyli zasilanie w obu uczestniczących w zderzeniu i uszkodzonych pojazdach, a także zneutralizowali rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Udzielili również wstępnej pomocy przedmedycznej, poszkodowanym w wypadku kobietom i przekazali je ekipom pogotowia ratunkowego – poinformowano nas w szydłowieckiej komendzie PSP.
– Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Kierująca volvo (22-letnia kobieta z gm. Chlewiska) doznała obrażeń ciała. W wypadku ranna została również jej pasażerka. Poszkodowane przewiezione zostały do szpitali. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie, prowadzone przez szydłowieckich policjantów, pod nadzorem miejscowej prokuratury – wyjaśniła rzeczniczka KPP.

(Max.)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 03.04.2020, godz. 14.00), według danych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skarżysku-Kamiennej Liczba osób poddanych kwarantannie - 455 Liczba osób poddanych...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze