Dwie ranne kobiety

Zderzenie dwóch samochodów na ulicznym skrzyżowaniu, zakończyło się fatalnie dla dwóch kobiet. Obie znalazły się w szpitalu…

Do tego wypadku doszło we wtorek, na skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Radomskiej w Szydłowcu. Około godz. 16.40 zderzyły się tam dwie „osobówki”.
– Ze wstępnych ustaleń, pracujących na miejscu zdarzenia naszych policjantów wynika, iż kierowca mazdy (38-letni mieszkaniec Skarżyska), jadąc ul. Radomską od strony ul. Widok nie ustąpił pierwszeństw przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem volvo, który jechał ul. Zamkową, w kierunku ul. Kościuszki – poinformowała Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.
– Poza zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i wyłączeniem z ruchu odcinka drogi, strażacy odłączyli zasilanie w obu uczestniczących w zderzeniu i uszkodzonych pojazdach, a także zneutralizowali rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Udzielili również wstępnej pomocy przedmedycznej, poszkodowanym w wypadku kobietom i przekazali je ekipom pogotowia ratunkowego – poinformowano nas w szydłowieckiej komendzie PSP.
– Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Kierująca volvo (22-letnia kobieta z gm. Chlewiska) doznała obrażeń ciała. W wypadku ranna została również jej pasażerka. Poszkodowane przewiezione zostały do szpitali. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie, prowadzone przez szydłowieckich policjantów, pod nadzorem miejscowej prokuratury – wyjaśniła rzeczniczka KPP.

(Max.)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Może ktoś chciałby adoptować takiego psiaka ? Będzie przygotowany do adopcji (szczepienia, odrobaczenie, kastracja). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nr tel.: 790302757.
Pierwszoligowy Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów w sobotnie południe podejmował przed własną publicznością wicelidera UKS Villa Verde Olesno. Spotkanie mogło się podobać licznie zebranej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze