Dramatyczny apel i wołanie o pomoc. Co się z nim stało?

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie początek, pierwszego, październikowego weekendu członkowie rodziny młodego mieszkańca Skarżyska-Kam. W piątek, Tomasz Furmańczyk, cały i zdrowy widziany był po raz ostatni. Co się z nim stało od tamtego czasu i gdzie może przebywać? To starają się ustalić stróże prawa ze skarżyskiej Komendy Powiatowej Policji.

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Skarżyska-Kam., który ostatni raz widziany był 4 października. – Od tamtej pory rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu – poinformował asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. Tomasz Furmańczyk ma 31 lat, mierzy ok. 170 cm wzrostu.

Rysopis zaginionego: sylwetka szczupła, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy zielone. W dniu zaginięcia posiadał kilkudniowy zarost na twarzy. Ubrany był w letnią kurtkę koloru brązowego, ciemnoniebieskie dżinsowe spodnie, bluzę z kapturem koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego z czerwonymi wstawkami.

  • W przypadku napotkania lub posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionym prosimy o pilny kontakt z jednostką policji, pod numerem telefonu: (41) 39 51 205 lub 112 – dodają mundurowi.

fot. KPP Skarżysko

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W poniedziałkowy poranek na terenie województwa świętokrzyskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z dróg nietrzeźwych...
Tragiczny mógł być finał zdarzenia, jakie stróże prawa z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. odnotowali w niedzielne (20 października) popołudnie. Zgromadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze