Audi w audi, czyli zderzenie o poranku.

Przymusową wizytą w placówce medycznej zakończyło się przykre zdarzenie, jakie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam., odnotowali we wtorkowy (23 kwietnia) poranek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, na odcinku między miejscowościami Brzeście oraz Bugaj, w powiecie skarżyskim doszło do zderzenia dwóch aut.

Informacja o tym, co stało się na odcinku drogi krajowej nr 42, dotarła do stróżów prawa, a także ratowników medycznych ok. godz. 7.15. Pechowym miejscem okazał się pas jezdni w kierunku Skarżyska. – Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, iż kierowca samochodu osobowego marki Audi jechał w kierunku Bliżyna. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w bok jadącego drugiego audi – poinformował asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam.

Do szpitala trafił kierowca drugiego samochodu. – Mężczyzna uskarżał się na ból w okolicach szyi. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo – tłumaczył rzecznik Gwóźdź.

fot. W miejscu gdzie doszło do wypadku, ruch odbywał się w sposób wahadłowy

R.R.

Poprzedni artykułWłamał się do BMW
Następny artykułUwaga płoną lasy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku-Kamiennej oferuje mieszkańcom powiatu skarżyskiego profilaktyczne, bezpłatne badania kolonoskopowe wraz ze znieczuleniem oraz konsultacją gastroenterologiczną. Szpital jest bowiem partnerem...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze