1,5 promila i finał jazdy w rowie

Apele, przestrogi, a także publikowane co jakiś czas w lokalnych mediach komunikaty policjantów, ostrzegające przed wsiadaniem za kółko pod wpływem alkoholu, kolejny raz spełzły na niczym. W nocy ze środy na czwartek (13/14 listopada), funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierowcę samochodu marki Mitsubishi. Z jakiego powodu?
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, do przykrego dla kierowcy zdarzenia doszło w miejscowości Morski, na terenie powiatru skarżyskiego. Pojazd kierowany przez 20-latka zjechał z drogi do rowu i uderzył w betonowy przepust.

– Szybko okazało się, co mogło mieć wpływ na zachowanie kierowcy. 20-latek z naszego regionu został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był nietrzeźwy – relacjonowali stróże prawa ze skarżyskiej Komendy Powiatowej Policji.

Miał ok. 1,5 promila. – Po kraksie pijany ze złamaną nogą był uwięziony w rozbitym samochodzie. Z auta udało się go uwolnić. Poszkodowany trafił do szpitala. Na miejscu wypadku działały trzy zastępy strażaków. Zajęli się między innymi odłączeniem akumulatora, neutralizacją płynów, które wyciekły z uszkodzonego mitsubishi – dodają stróże prawa.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze