13-go wszystko zdarzyć się może…

Szczęście, w nieszczęściu – takim mianem można określić to, co wydarzyło się w poniedziałkowy poranek (13 stycznia) na drodze ekspresowej z Kielc, w kierunku Skarżyska-Kam. Jak poinformowali funkcjonariusze zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, ok. godz. 5.25 doszło do kolizji w Suchedniowie.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy wskazuje na to, że pojazd typu bus, uderzył w bariery ochronne.

– 36-letni kierowca fiata ducato najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od ciężarowej scanii, która jechała tuż przed nim – poinformował Artur Majchrzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Fiat uderzył w scanię, a następnie wjechał w znajdujące się przy drodze bariery energochłonne. Samochód przewrócił się na bok.

– W zdarzeniu, na szczęście nikt nie został ranny. Kierowca fiata ducato został przebadany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy – podkreślają stróże prawa.

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę 18 stycznia  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się przesłuchania rejonowe XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2020. W przeglądzie...
Najbliższe 3 miesiące w więziennej celi decyzją kieleckiego sądu spędzi 41- letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany w piątek przez kryminalnych z Komisariatu Policji...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze