Wystrzałowy Dzień Dziecka w Bliżynie

W sobotę, 25 maja, w Bliżynie, Gminny Ośrodek Kultury „Zameczek” zorganizował „Wystrzałowy Dzień Dziecka”, jak zwykle atrakcji dla dzieci nie brakowało. Każdy znalazł coś dla siebie.

Nie 1 czerwca, a 25 maja, w Bliżynie świętowano już Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych mieszkańców mnóstwo atrakcji, a wszystkie były za darmo.

Całość poprowadziła Katarzyna Skarus i  Marzena Godlewska z GOK Bliżyn. Uroczystego otwarcia Dnia Dziecka dokonali Pani Dyrektor Katarzyna Skarus i wójt gminy Mariusz Walachnia.  Podczas festynu było wiele gier i konkursów z mnóstwem nagród i słodyczy oraz wspólne tańce. Oprócz konkursów można było  skorzystać za darmo z parku rozrywki, paintballa  laserowego, pomalować sobie twarz, przejechać się konno, czy wziąć udział w licznych konkursach (skakanka, chłopy, łowienie rybek).

Na scenie zaprezentowali się m.in.: Przedszkolaki z Bliżyna jako Piraci, Oliwia Jarosz, Julia i Oliwia Wrona, Bliżyńska Gromada, Maja Serek.

Dla wszystkich dzieciaków, które brały udział w konkursach były do wygrania nagrody, każdy otrzymał cukierki za udział w konkursach.

A wszystko to dzięki ludziom dobrej woli. Wszystkie atrakcje mogły być za darmo dzięki: wójtowi gminy Mariuszowi Walachnii, Bankowi Spółdzielczemu w Suchedniowie, Józefowi Nowakowi – „Nofar” Mroczków, Jarosławowi i  Radosławowi Bartkowskim, PH Edyta Janus, Michałowi Jędrysowi – Sekretarzowi Gminy, Monice i Mariuszowi Rot – Sklep „Top Market” w Bliżynie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze