Wakacyjna wizyta w Ostrowcu

Dwudziestego trzeciego lipca dzieci i młodzież korzystający z letniego wypoczynku w ramach projektu „Bezpieczne wakacje” organizowanego przez OSP Grzybowa Góra we współpracy z Urzędem Gminy Skarżysko Kościelne wzięli udział w wycieczce do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Tegoroczny wakacyjny projekt jest efektem współpracy Gminy Skarżysko Kościelne z organizacjami pozarządowymi w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży.

Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w kinie Etiuda, gdzie 53 osoby biorące udział w wyciecze obejrzały najnowszy przebój filmowy „Król Lew”! Po 25 latach od kultowej animacji w tym roku Jon Favreau ponownie zabiera widzów na afrykańskie sawanny, aby opowiedzieć historię Simby, który z pomocą Timona i Pumby pragnie odzyskać należne dziedzictwo.

Następnie wycieczkowicze chłodzili się na Pływalni „Rawszczyzna” korzystając ze znajdujących się tam atrakcji: 2 zjeżdżalni, jacuzzi i „rwącej rzeki”. Jak zwykle wizyta na basenie sprawiła wszystkim mnóstwo radości. W drodze powrotnej do Grzybowej Góry nie zabrakło wizyty w McDonaldzie i pokrzepienia się pysznymi Big Macami, McRoyalami, Wrapami czy Chickenami. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili do domów szczęśliwi i zadowoleni.

Rafał Lipka

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze