Wakacyjna wizyta w Ostrowcu

Dwudziestego trzeciego lipca dzieci i młodzież korzystający z letniego wypoczynku w ramach projektu „Bezpieczne wakacje” organizowanego przez OSP Grzybowa Góra we współpracy z Urzędem Gminy Skarżysko Kościelne wzięli udział w wycieczce do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Tegoroczny wakacyjny projekt jest efektem współpracy Gminy Skarżysko Kościelne z organizacjami pozarządowymi w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży.

Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w kinie Etiuda, gdzie 53 osoby biorące udział w wyciecze obejrzały najnowszy przebój filmowy „Król Lew”! Po 25 latach od kultowej animacji w tym roku Jon Favreau ponownie zabiera widzów na afrykańskie sawanny, aby opowiedzieć historię Simby, który z pomocą Timona i Pumby pragnie odzyskać należne dziedzictwo.

Następnie wycieczkowicze chłodzili się na Pływalni „Rawszczyzna” korzystając ze znajdujących się tam atrakcji: 2 zjeżdżalni, jacuzzi i „rwącej rzeki”. Jak zwykle wizyta na basenie sprawiła wszystkim mnóstwo radości. W drodze powrotnej do Grzybowej Góry nie zabrakło wizyty w McDonaldzie i pokrzepienia się pysznymi Big Macami, McRoyalami, Wrapami czy Chickenami. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili do domów szczęśliwi i zadowoleni.

Rafał Lipka

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Może ktoś chciałby adoptować takiego psiaka ? Będzie przygotowany do adopcji (szczepienia, odrobaczenie, kastracja). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nr tel.: 790302757.
Pierwszoligowy Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów w sobotnie południe podejmował przed własną publicznością wicelidera UKS Villa Verde Olesno. Spotkanie mogło się podobać licznie zebranej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze