W Bliżynie w meczu noworocznym zwyciężyli Kawalerowie

W Bliżynie na Orliku odbył się IV mecz noworoczny piłki nożnej Żonaci kontra Kawalerowie. Pomysłodawca tego rodzaju meczu Robert Jurkiewicz nie kryje satysfakcji, że tego rodzaju spotkanie już czwarty raz dochodzi do skutku i odbywa się w przyjaznej atmosferze.
Zakończenie Gminnej Ligi piłki nożnej powoduje głód rywalizacji piłkarskich na terenie Gminy. Oprócz turnieju piłki nożnej o Puchar Proboszcza to jedyna możliwość grania w piłkę nożną młodzieży jak i tych mających lekką nadwagę. W tym roku kawalerowie  wzięli srogi rewanż i wygrali mecz 9:3 choć do przerwy było tylko 3:2.

 

Bramki dla zwycięzców zdobyli: Kasia Chrzanowska 3,Paweł Łuczyński 3, Hubert Seweryński 2, Emil Żak 1. Natomiast dla żonatych bramki zdobyli: Artur Głowala 2, Michał Dudek 1.

Pamiątkowe Puchary dla obu drużyn i medale ufundował Wójt Gminy Mariusz Walachnia, które w jego imieniu wręczył Dyrektor Szkoły w Bliżynie Grzegorz Jędrzejczyk. Podziękowania dla zawodników za udział w meczu i postawę skierował Radny Gminy Sławomir Młodawski. Po meczu wszyscy chętni spotkali się na integracyjnym pikniku.

Składy drużyn:

 

Żonaci – Robert Jurkiewicz, Jarosław Kotwica, Kamil Sudak,Rafał Krakowiak, Paweł Laskowski. Sławomir Młodawski, Artur Głowala, Arek Szmidt, Michał Dudek, Maciej Orynek, który był rozjemcą meczu.

 

Kawalerowie – Karol Pierzchalski, Hubert Seweryński, Irek Trojanowski, Damian Młodawski, Remek Ołownia, Patryk Majos, Bartosz Janus, Adrian Gołębiewski, Jarosław Płusa, Eryk Adamczyk,Emil Żak, Krzysztof Więckowski, Piotr Szafraniec, Mateusz Żak, Paweł Łuczyński i jedyna kobieta Kasia Chrzanowska.
Sławek Młodawski

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Czy się wysypiasz? W okresach podwyższonej zachorowalności na grypę i inne choroby dużo mówi się o wzmacnianiu odporności organizmu. Wprost nieoceniony wpływ na kondycję...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze