W Bliżynie rywalizowali o puchar wójta w tenisie stołowym

W  Szkole Podstawowej w Bliżynie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bliżyn, który został zorganizowany na zakończenie ferii zimowych.  W turnieju wzięło udział  20 zawodników, w tym dwie kobiety . Uczestnikami turnieju mogli być tylko mieszkańcu gminy Bliżyn.  Puchar wójta zdobyli: Emilia Włodarczyk, Adrian Gołębiewski i Radosław Bułka.

Turniej odbył się w trzech kategoriach  wiekowych: mężczyźni 16 do 35 lat, mężczyźni ponad 35 lat i kategoria open dla kobiet. Ogółem w rywalizacji wzięło udział 20 osób.

W kategorii kobiet  rywalizowały tylko dwie panie Paulina Orczyk i Emilia Włodarczyk, obie z Bliżyna. Mecz pomiędzy paniami zakończył się wynikiem 3:1 dla Emilii Włodarczyk.

W kategorii mężczyzn do 35 lat zwyciężył Adrian Gołębiewski, który w finale pokonał Miłosza Rota 3:0. W meczu o miejsce trzecie Stanisław Lisowski pokonał Krzysztofa Więckowskiego 3:1.

Wśród panów powyżej 35 lat najlepszy okazał się Radosław Bułka, na co dzień wiceprzewodniczący Rady Gminy, w finale pokonał Roberta Jurkiewicza 3:0. W meczu o trzecie miejsce Michał Fornal pokonał Mariusza Rota 3:1.

Puchary  ufundował  wójt Gminy Mariusz Walachnia, w jego imieniu puchary wręczył Michał Jędrys, sekretarz gminy.  Za całość turnieju i jego przeprowadzenie odpowiedzialni byli Robert Jurkiewicz, Kamil Siudak i  Sławomir Młodawski.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Dyskutowali o bezpieczeństwie i ulgach podatkowych

W środę, 18 stycznia w sali  konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej odbyło się po raz kolejny  wspólne posiedzenie Rady Seniorów Powiatu Skarżyskiego i Powiatowej Społecznej Rady ds....

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W ostatnim czasie policjantki ze Skarżyska Kamiennej spotkały się z najmłodszymi słuchaczami. Podczas wizyty w Publicznym Przedszkolu nr 3 oraz Publicznym Przedszkolu nr 2,...
Zatrzymaniem 24- latka zakończyła się wczorajsza kontrola, przeprowadzona w sąsiednich Kielcach przez wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Funkcjonariusze na mało uczęszczanej ulicy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze