Suchedniów zagrał dla Rafała

W niedzielę, 4 listopada,  na hali sportowo-rehabilitacyjnej w Suchedniowie odbyła  się   impreza charytatywna pod hasłem „Gramy dla Rafała”. Prowadzona  była zbiórka publiczna na leczenie i rehabilitację Rafała Kupisa Podczas imprezy odbył się turniej piłki siatkowej, były też występy artystyczne oraz aukcje. Zebrano łącznie 3.200 zł.

Uczestników powitała w imieniu organizatorów tj. Stowarzyszenia „Asumpt” Anna Chrzanowska.  Pierwszym akcentem imprezy był turniej piłki siatkowej. W turnieju udział wzięło cztery drużyny: Forum Siatkówki, Czapić, Janusze Siatkówki i Młodzi Radni. Turniej zwyciężyła drużyna Czapić.

Pomiędzy występami prowadzona była aukcja charytatywna, w której do wylicytowania był m.in.: portret ogiera De Niro, koszulka z autografem Doroty Idzi, karnety do Parku Rozrywki FlySky czy 10 h jazdy konnej, bombki, książka Emila Tokarczyka.  Licytację poprowadził Piotr Berliński.

W trakcie imprezy prowadzony był również kiermasz oraz sprzedaż ciast i gorących napojów. Przychód przekazany był w całości na cel prowadzonej zbiórki.

W części artystycznej, którą poprowadziła Katarzyna Michta – Połeć wystąpili  z programem tanecznym uczniowie klasy I SP w Ostojowie przygotowani przez Magdalenę Miernik. Wystąpiły też solistki z SP 3 – Ola Świtek, Asia Więckowska i Michalina Maciejczyk, przygotowane przez Urszulę Piastę-Kuszewską oraz podopieczne Szczepana Królikowskiego Maja Jarż i Marysia Maliszewska, a także chór Quodlibet”, Bartosz Witkowski i śpiewak operowy Michał Steciak, uczestnik  tegorocznej edycji programu „The Voice of Poland”.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Asumpt”, patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy, a partnerami byli Stowarzyszenie „Pod Prąd” oraz PSB :Mrówka” Suchedniów.

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Nabór do szkół trwa

Mimo okresu wakacyjnego tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjalnych nie mogą jeszcze zapomnieć o szkole. Trwa bowiem nabór do szkół wyższego szczebla. Ci, którzy nie zostali przyjęci mają jeszcze wybór, ale poza liceum ogólnokształcącym. Absolwenci szkół podstawowych i ostatniego rocznika...
   21 lipca (niedziela) od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i druhów strażaków z powiatu koneckiego, Kielc i Włoszczowy. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Między Fałkowem, a Pląskowicami na terenie Zakładu Polskich Odpadów Komunalnych płonie olbrzymia hałda...
Radio CB i wideo rejestrator z niezamkniętego hyundaia, który właścicielka zostawiła pod sklepem w Skarżysku. Teraz pewnie tego żałuje, poniosła straty w wysokości 450 zł. k.
Po raz kolejny możemy przekonać się że każdy towar znajdzie swojego złodzieja... Nieznany sprawca z kontenera jednej z firm budowlanych w Skarżysku-Kam. wykradł sprzęt budowlany, czyli poziomice, wiertarki, mieszadła do kleju, przewody elektryczne i wiele innych. Właściciel oszacował straty na...
3 września na Targach Kielce rozpocznie się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który od 27 lat jest miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Dzięki współpracy, nawiązanej pomiędzy Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej a Targami Kielce, w czasie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze