Rekordowy finał WOŚP w Suchedniowie, zebrano ponad 36 tysięcy

W Suchedniowie odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto podkreślić, że suchedniowski sztab gra z orkiestrą od 27 lat, czyli do 1993 roku. 28. finał okazał się po raz kolejny rekordowy, zebrano 36.306,08 zł !!!

Na ulice Suchedniowa, Ostojowa, Łącznej wyszło 50 wolontariuszy wyposażonych w identyfikatory, którzy zbierali pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Finał odbył się w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica”. Poza sceną razem z WOŚP grał sklepik z różnościami, od słodyczy po akcesoria samochodowe

Najważniejszym punktem finału była licytacja przedmiotów i fantów przekazanych przez darczyńców, wśród przedmiotów do licytacji znalazły się m.in. wyjątkowe monety, gadżety WOŚP, rękodzieło artystyczne.

Na scenie wystąpili m.in. zespół „Niepokonani”, Dominika Tokarczyk ze Szkoły Podstawowej w Łącznej, dzieci ze Studia Piosenki działającego przy SOK formacja taneczna Axis oraz Suchedniowska Orkiestra Dęta.

O godzinie 20.00 przed ośrodkiem kultury wysłano Światełko do nieba.

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 03.04.2020, godz. 14.00), według danych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skarżysku-Kamiennej Liczba osób poddanych kwarantannie - 455 Liczba osób poddanych...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze