„Olimpiada na wesoło” – moc atrakcji dla dzieci i dorosłych

W sobotę, na placu rekreacyjno-edukacyjnym w Lipowym Polu Plebańskim odbyła się „Olimpiada na wesoło”, której organizatorem było Stowarzyszenie „Lipowa Polana” . Impreza sfinansowana została przez gminę Skarżysko Kościelne. 

Olimpiada na wesoło to turniej gier i zabaw dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów połączony z imprezą sportowo-rekreacyjną na rozpoczęcie wakacji. Adresatami zadania byli mieszkańcy gminy Skarżysko Kościelne, w szczególności miejscowości Lipowe Pole Plebańskie. O atrakcje dla najmłodszych zadbali animatorzy z „Krainy Szczęścia”.

-Olimpiada na wesoło to specjalne przygotowany na tą okazję wielobój olimpijski, do którego dobraliśmy konkurencje gwarantujące dużo rywalizacji, wielkie emocje i masę dobrej zabawy przy muzyce – podkreśla Renata Kępa, prezes Stowarzyszenia „Lipowa Polana”

– Podczas Olimpiady na wesoło zorganizowaliśmy kilka konkurencji, w których udział wzięły zarówno dzieci jak i dorośli. Były m.in. wyścigi w mega butach, wyścigi w podwójnych spodniach, rzut do celu dużymi lotkami dmuchanymi, przeciągnie liny czy zawody na dużych grach planszowych. Ponadto zostały przeprowadzone konkursy wiedzy o sporcie. Na zakończenie odbyło się podsumowanie zmagań sportowych – podkreślała Renata Kępa.

-W naszym projekcie udział wzięły całe rodziny z dziećmi oraz osoby indywidualne. Po przeprowadzonych zawodach odbył się piknik integracyjny, który stanowił połączenie zabawy i relaksu na świeżym powietrzu z możliwością integracji uczestników Olimpiady oraz widzów – mówi prezes Stowarzyszenia „Lipowa Polana”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W ferworze przedświątecznych przygotowań dokonujemy całej masy zakupów internetowych. Warto jednak zachować uwagę, szczególnie podczas dokonywania opłat. Oszuści coraz częściej podszywają się pod instytucje,...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze