Młodzieżowa Rada Miejska w Suchedniowie uroczyście zakończyła kadencje 2018-2020

Ósmego lutego 2018 roku odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Suchedniowie kadencja 2018-20, czas szybko mija i po dwóch latach przyszedł czas na podsumowania i podziękowania.  Uroczysta Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej, kończąca kadencję odbyła się w piątek,  24 stycznia,  w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy w Suchedniowie.

Wszystkich gości przywitała Natalia Chrząszcz, przewodnicząca MRM. W kończącej kadencję sesji wzięło udział 13 radnych.

W czasie dwuletniej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Suchedniowie radni odbyli 20 spotkań. Rada zrealizowała kilka projektów m.in. Młodzi w akcji, Świętokrzyskie dla Młodych.

Rada stworzyła autorskiej kartki okolicznościowe oraz była organizatorem II Turnieju Młodzieżowych Rad w Piłce Siatkowej. Radni brali udział m.in. w  konferencjach oraz pomagali przy dwóch edycjach ogólnopolskiego turnieju formacji tanecznych, w 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Świętojankach, Dniu Dziecka, Mikołajkach Suchedniowskich czy w wyborach  psiej piękności podczas festynu rodzinnego. Angażowali się w Narodowe Czytanie oraz warsztaty z robienia palm tradycyjnych.

Po zaprezentowaniu działalności Rady, przewodnicząca Natalia Chrząszcz oraz Małgorzata Sitarz – wiceprzewodnicząca i Małgorzatę Dulębę – sekretarz, podziękowali za pomoc w realizacji działań Młodzieżowej Rady Miejskiej w kadencji 2018-2002.

– Okazane wsparcie było dla działalności nas niezwykle ważne i pozwoliło nam zrealizować wszystkie zaplanowane działania. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Przyjemnością było współpracować z państwem, czerpać z państwa doświadczenia i wspólnie realizować projekty – mówiła Natalia Chrząszcz, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Podziękowania otrzymali burmistrz Cezary Błach, Krzysztof Adamiec, przewodniczący Rady Miejskiej, Małgorzata Styczeń, Lidia Frątczak, Waldemar Krogulec, Anna Salwa, Tomasz Kutwin, Marta Staniec, Urszula Sułek i Rady Seniorów, Andrzej Karpiński, Dariusz Miernik, Rafał Lorenz i Paweł Zubiński.

– Bardzo dziękuje za zaufanie, że mogłam prowadzić Młodzieżową Radę Miasta, był to dla mnie wielki zaszczyt, mam nadzieję, że w tym samym składzie spotkamy się w trzeciej kadencji – mówiła opiekunka MRM Karolina Stąpór.

Podziękowania złożył również  burmistrz  Cezary Błach  i przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof  Adamiec, którzy wręczyli młodym radnym symboliczne upominki w postaci monografii Suchedniowa.

-Wielkim zaszczytem i przyjemnością było z wami współpracować. Dużo dobrego wnieśliście i dużo radości, dużo pomocy dla całego miasta. Dziękuje za udział w tych wszystkich wydarzeniach, zachęcam do kandydowania na kolejną kadencję – mówił Krzysztof Adamiec.

Za współpracę dziękowała również przewodnicząca Suchedniowskiej Rady Seniorów Urszula Sułek.

– Między nami jest pokoleniowa różnica, ale myślę, że możemy się dogadać, możemy coś wspólnie zrobić. My jesteśmy jak wasi dziadkowie, a wy przecież kochacie dziadków. Myślę, że nas również polubicie. Zachęcamy do współpracy, do pomocy – mówiła Urszula Sułek.

Wspólnie podjęliśmy kilka wyzwań, wszystkie te przedsięwzięcia nam się udały. Kuźnica jest dla was otwarta, na wasze pomysły i przedsięwzięcia. Zapraszamy do współpracy – mówił  Andrzej Karpiński, dyrektor SOK Kuźnica.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

PILNE: Powiększa się liczba zakażonych, już 17 pozytywnych testów

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że po wykonaniu kolejnych 46 badań potwierdzony został 1 nowy przypadek zakażenia kornawirusem u personelu medycznego Szpitala...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że dziś w godzinach nocnych i rannych wpłynęła kolejna tura wykonanych 99 badań na zakażenie koronawirusem. Tym razem...
Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że po wykonaniu kolejnych 46 badań potwierdzony został 1 nowy przypadek zakażenia kornawirusem u personelu medycznego Szpitala...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze