W gminie Łączna będą wybory uzupełniające

Rezygnację ze stanowiska radnego w okręgu wyborczym Łączna złożył na ręce Przewodniczącej Rady Gminy p. Moniki Pająk radny Paweł Kałuziński. Pani Przewodnicząca oraz Pan Wójt podziękowali radnemu za lata współpracy życząc powodzenia. Pan Kałuziński złożył podziękowania Wysokiej Radzie i p. Wójtowi za współpracę oraz p. Halinie Dziarmadze za wieloletnią pomoc w pełnieniu funkcji.

Radny Paweł Kałuziński zrezygnował z powodów osobistych, prywatnych.. Pozytywnie oceniam jego pracę. Aktywnie pracuje  w OSP Łączna, której jest członkiem. Nie ukrywam, że bardzo dużo pomógł jeśli chodzi o kwestie związane z uzyskaniem samochodu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącznej, bierze udział we wszystkich akcjach. Prowadzi również działalnością gospodarczą na terenie gminy Łączna – mówił Romuald Kowaliński, wójt gminy Łączna.

 –  Jeśli chodzi o pracę na rzecz gminy był zawsze aktywny i  obiektywny w swoich ocenach.  Bardzo pozytywnie oceniam jego osobę i pracę w radzie gminy Łączna – dodał wójt.

Paweł Kałuziński, został wybrany na radnego z okręgu wyborczego nr 8 z listy nr 16 (Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie i Rozwój Łączna 2018. Był członkiem Komisji Finansowo-Gospodarcza i Komisji Rewizyjnej.

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Łączna odbędą się 22 marca 2020 ( w godz. 7.00 – 21.00).  Do 16 lutego można było zgłaszać Gminnej Komisji Wyborczej w Łącznej listy kandydatów na radnego.

z

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że po wykonaniu kolejnych 46 badań potwierdzony został 1 nowy przypadek zakażenia kornawirusem u personelu medycznego Szpitala...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze