Gmina na 5!

W dniu 23 maja br. w auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się konferencja połączona z ogłoszeniem wyników corocznych badań prowadzonych w Instytucie Przedsiębiorstwa. Ocenie podlegał poziom jakości komunikacji gmin z potencjalnymi inwestorami przy wykorzystaniu drogi elektronicznej.

Głównym punktem tej konferencji jest  wręczenie nagród i dyplomów reprezentantom poszczególnych gmin, wyróżniających się pod względem obsługi inwestorów. Specjalna nagroda, jaką jest dyplom „Złotej gminy na 5” jest wyróżnieniem przyznawanym najlepszym gminom w Polsce przez komitet naukowy, na podstawie pogłębionych badań terenowych.

W konferencji uczestniczył  wójt Gminy Łączna Romuald Kowaliński, który imieniu Gminy Łączna z rąk prorektor Szkoły Głównej Handlowej prof. Hanny Godlewskiej-Majkowskiej, dziekana dr Romana Sobieckiego oraz dyrektora Instytutu Przedsiębiorstwa SGG dr Jana Klimka odebrał  zaszczytny tytuł i wyróżnienie „Gmina na 5!”.

Z.B

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Przedsiębiorco! Wytwarzasz, zbierasz lub transportujesz odpady? Wprowadzasz na rynek produkty, opakowania lub produkty w opakowaniach? Wprowadzasz na rynek sprzęt elektryczny i elektroniczny, pojazdy, baterie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze