Dzieciaki zapamiętają ten dzień na długo

Festyn z okazji Dnia Dziecka w gminie Łączna, w tym roku odbył się nad zalewem Jaśle. Gminna Biblioteka Publiczna dołożyła wszelkich starań aby wydarzenie to obfitowało w liczne atrakcje i było warte zapamiętania. Tak też było, dzieci zapamiętają ten dzień na długo, a wszystko dzięki organizatorom. W przygotowaniu dobrej zabawy pomogli wójt Gminy Łączna, Sołectwa, Koła Gospodyń Wiejskich, PZW Koło Łączna, OSP w Łącznej, Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych oraz sponsorzy.

Dzięki pięknej pogodzie dzieci mogły skorzystać ze wszystkich możliwości jakie dawała ta wyjątkowa lokalizacja – nie zabrakło amatorów kąpieli czy opalania się.
Podczas pokazu umiejętności strażackich dzieci miały okazję nie tylko wziąć udział w gaszeniu kontrolowanego pożaru, ale również pobawić się w strugach wody z fontanny.
Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze szkoły w Zaleziance oraz dzieci z zespołu teatralnego działającego przy Bibliotece. Poza sceną dla najmłodszych gry i zabawy organizowali animatorzy.

Dzieci mogły pobawić się na zjeżdżalni i w basenie z kulkami oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. W jednej z głównych ról wystąpiła również książka – w ramach ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam jak czytam” zebrani na festynie goście pokazali, że czytanie to ich wielka pasja.

Dodatkową atrakcją była możliwość obserwowania zmagań wędkarzy podczas zawodów wędkarskich.

Biblioteka w Łącznej dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji oraz udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Łącznej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze