Rywalizowali na piasku

9 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w siatkówce plażowej w kategorii Młodziki i Kadetki. Turniej rozgrywany był na boiskach plażowych nad zalewem w Bliżynie.

W kategorii Młodziczek zwyciężyła para Maria Kinder i Maja Wojciechowska (Fun Sport Kielce) drugie miejsce zajęła para Angelika Baran i Natalia Nowak (Salos Kielce), na trzecim miejscu turniej zakończyła para  Marta Lichosik i Aleksandra Lachowska Fun Sport Kielce).  Tuż za podium uplasowały się zawodniczki MKS Gali Skarżysko Weronika Osóbka i Weronika Paszkiel. Na miejscach V-VI Maria Litwin/ Martyna Boszczyk i Karolina Stelmasińska i Kalina Turlej (Fun Sport Kielce). Pierwsze cztery pary zagrają w półfinałach mistrzostw Polski.

W kategorii Kadetek zwyciężyła para Maja Kędzior/Aleksandra Kaleta (Salos Kielce), drugie miejsce zajęła para Natalia Kaleta/Klaudia Antończyk (Salos Kielce), trzecie miejsce zajęła para Dominika Tanasiewicz i Karina Bobma (Włoszczowa). Na czwartym miejscu uplasowała się para Martyna Dudek/Joanna Świeboda (Włoszczowa). Piąta była para ze Skarżyska Izabela Dulęba i Zofia Kamińska. 

Organizatorem turniej był klub MKS Gala, Gmina Bliżyn oraz Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej.

Zbyszek Biber

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Skarżysko-Kamienna nie przestaje walczyć o tzw. Szybką  Szprychę. Dzisiaj w Urzędzie Miasta Skarżysko-Kamienna odbyła się  konferencja prasowa z udziałem posłanki Marzeny Okły-Drewnowicz i prezydenta...
W środę, 18 września,  w  Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej  podpisano umowy stypendialne. Stypendia ufundowane przez Zakłady Metalowe Mesko S.A.  trafiły do czternastu uczniów...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze