W Bliżynie odbyły się mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej

W dniu 02.06.2019 MKS Gala Skarżysko-Kamienna, po raz kolejny była organizatorem Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w siatkówce plażowej w kategorii Juniorek. Turniej rozgrywany był na boiskach plażowych nad zalewem w Bliżynie.

Klasyfikacja końcowa  : 1 miejsce – Natalia Szymańska/Aneta Kasprowicz z SMS Ostrowiec, 2 miejsce-Katarzyna Bogusiewicz/ Kamila Jedlińska z Dana Gameb , 3 miejsce Izabela Dulęba / Zofia Kamińska ( MKS Gala) oraz 4 miejsce  Katarzyna Czarnota / Patrycja Bilska ( MKS Gala)  . Pierwsze trzy miejsca  premiowane są   udziałem w półfinałach Mistrzostw Polski.

Wszystkie zawodniczki MKS Gala są kadetkami, ale chciały sprawdzić swoje umiejętności w wyższej grupie rozgrywkowej zajmując wysokie lokaty.  Zarząd klubu MKS Gala dziękuje za gościnę wójtowi gminy Bliżyn Panu Mariuszowi Walachni . 

Już za tydzień 9 czerwca odbędą się kolejne zawody w Bliżynie , tym razem w kategorii Młodziczka i Kadetka – zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu.

źródło: MKS Gala Skarżysko

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Skarżysko-Kamienna nie przestaje walczyć o tzw. Szybką  Szprychę. Dzisiaj w Urzędzie Miasta Skarżysko-Kamienna odbyła się  konferencja prasowa z udziałem posłanki Marzeny Okły-Drewnowicz i prezydenta...
W środę, 18 września,  w  Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej  podpisano umowy stypendialne. Stypendia ufundowane przez Zakłady Metalowe Mesko S.A.  trafiły do czternastu uczniów...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze