Anna Hamela zaśpiewała dla seniorów w Świerczku

 

W niedzielę, 20 października, w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Świerczku,  odbył się niepowtarzalny koncert Anny Hameli ” W klimacie Paryża” z okazji Dnia Seniora, artystce towarzyszył gitarzysta Sebastian Kalwat. Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie „Nasz Świerczek”, wspólnie z panią sołtys Bożeną Jasek.

– Drodzy Seniorzy, bardzo się cieszymy, że spotykamy się dzisiaj. Z okazji Dnia Seniora chylimy przed wami czoło, dziękujemy za wszystko co dla nas robicie. Dziękujemy , że możemy korzystać z waszego doświadczenia, zdobywanego przez lata. Życzymy wiele zdrowia, radości, aby uśmiech nie znikł nigdy z państwa twarzy i abyście nigdy nie mieli czasu, żeby się zestarzeć – mówiła Marzena Piętak, prezes Stowarzyszenia „Nasz Świerczek”.

Anna Hamela jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili „zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Aleksandra Lunge uczestniczka zajęć terapeutycznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Skarżysku-Kamiennej została laureatką XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” zorganizowanego przez Państwowy Fundusz...
20 listopada 2019r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się V edycja Festiwalu Tańca Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Celem  imprezy jest taneczna integracja studentów –...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze