Rusza nowa inwestycja w spokojnej i pięknej części Skarżyska-Kamiennej

W Skarżysku-Kamiennej powstanie nowe ekologiczne osiedle FREE PARK. Już w tym roku, ruszy inwestycja w spokojnej i pięknej części miasta nad Kamienną. Na blisko 1,5 hektarowej działce w urokliwym otoczeniu drzew przy ulicach  Osterwy i Chałubińskiego (Osiedle Górna Kolonia) powstanie zamknięte osiedle.  Powstaną tam dwa nowoczesne kameralne apartamentowce. Każdy z budynków będzie wyposażony w windy, a do apartamentów przynależne będą piwnice i miejsce parkingowe zadaszone

Powstaną też apartamenty w budynkach w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiadać będzie niezależne wejścia wraz z ogrodzoną działką, podjazdem i dwoma miejscami parkingowymi, w tym jedno dodatkowo ogrodzone.

 Kolejną formą zabudowy jaka znajdzie się na osiedlu FREE PARK będą domy w zabudowie szeregowej z garażem z możliwością adaptacji poddasza.

 Na terenie tego pięknego osiedla znajdzie się również duży teren rekreacyjny z alejkami, ławkami altaną oraz placem zabaw. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym atutem inwestycji jest miejsce, cisza i spokój, to z pewnością to czego w dzisiejszych czasach nam potrzeba.

Własna energia z instalacji fotowoltaicznej

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w instalacje fotowoltaiczną o tak dobranej mocy aby w całości zapewnić energię elektryczną. Zaprojektowane zostało ogrzewanie podłogowe w postaci foli grzewczych co w połączeniu z rekuperacją zapobieganie rozwojowi grzyba i pleśni w domu czy mieszkaniu, a stworzenie mikroklimatu pozytywnie wpływającego na układ odpornościowy, oddechowy i autoimmunologiczny.

Zdrowe mieszkanie

Korzyści dla zdrowia wynikające z braku cyrkulacji powietrza i braku wzbijania kurzu, dzięki temu występuje duża higieniczność wzmacniająca układ immunologiczny. Kojące uczucie ciepła bez wdychania wirujących pyłków i bez wysuszania powietrza. Pozostaje podwyższona wilgotność powietrza w stosunku do ogrzewania konwekcyjnego, co jest ważne zwłaszcza zimą.

Rachunki za media bliskie zeru

Ogrzewanie nie emituje żadnych szkodliwych substancji i nie zużywa tlenu. Ciepło emitowane jest bezpośrednio w miejscu, bez konieczności jego przesyłu, co redukuje zużycie energii a w połączeniu z odnawialnym źródłem energii redukuje rachunki do zera.

Wszystkie budynki zostaną wybudowane jako nisko energetyczne. Instalacje elektryczna, ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zostały zaprojektowane w najnowszych technologiach co w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwoli zmniejszyć rachunki  niemalże do zera.

Zakup mieszkania na osiedlu FREE PARK przyniesie same korzyści dla zdrowia, środowiska ale również  portfela.
Więcej szczegółów na freepark.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.