Zapraszamy po tabliczki!

Nasza kampania NIE PALIMY BYLE CZYM ruszyła jeszcze przed Świętami. Mamy już kolejnych chętnych do  oznaczenia swojego domu tabliczką z hasłem NIE PALIMY BYLE CZYM. Zapraszamy i Ciebie!

Jeśli dbasz o czyste powietrze, nie palisz śmieciami, używasz nowoczesnego pieca, stosujesz nisko-emisyjne paliwa,  ociepliłeś dom, używasz np. fotowoltaiki, czy pompy cieplej – możesz korzystać z  naszego znaku i hasła na specjalnej tabliczce. 
Przyjdź do nas, otrzymasz za darmo estetyczną tabliczkę, przytwierdzisz ją na ogrodzeniu domu, firmy, instytucji. Sąsiedzi i przechodnie zobaczą, że właściciel nie ma się czego wstydzić w kwestii ogrzewania!
Zapraszamy po tabliczki:
Starachowice – Tygodnik Starachowicki, ul. Murarska 11, godz. 8.30 – 15.30
Końskie – Tygodnik Konecki, ul. Spółdzielcza 16A, godz. 8.00-13.00
Skarżysko-Kamienna – prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508-127-216

z

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę 18 stycznia  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się przesłuchania rejonowe XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2020. W przeglądzie...
Najbliższe 3 miesiące w więziennej celi decyzją kieleckiego sądu spędzi 41- letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany w piątek przez kryminalnych z Komisariatu Policji...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze