W biurowcu Centrum Obsługi Inwestora powstaje kolejna nowoczesna przestrzeń dla firm

Po sukcesie Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który powstał na V piętrze biurowca przy ulicy Legionów 122D, Centrum Obsługi Inwestora rozpoczęło prace remontowe na czwartej kondygnacji, których efektem będzie nowoczesna przestrzeń typu Open Space z przeznaczeniem na osiem wygodnych stanowisk pracy.

Założeniem projektu jest stworzenie nowoczesnej przestrzeni biurowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Najemcy otrzymają do dyspozycji nowe meble biurowe oraz przestrzeń wspólną o powierzchni ponad 90 metrów kwadratowych.
Prace remontowe potrwają do końca stycznia 2020 roku, a nabór rozpocznie się od 1 lutego. Najem nie będzie wiązał się z żadnymi dodatkowymi warunkami ani opłatami, będzie decydowała wyłączenie kolejność zgłoszeń.
Szczegółowych informacji udziela Centrum Obsługi Inwestora – www.coi.skarzysko.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W sobotę 18 stycznia  w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się przesłuchania rejonowe XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek - Włoszczowa 2020. W przeglądzie...
Najbliższe 3 miesiące w więziennej celi decyzją kieleckiego sądu spędzi 41- letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany w piątek przez kryminalnych z Komisariatu Policji...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze