Gmina dołoży do budowy ulicy Ponurego

250 tysięcy złotych pomocy finansowej gmina Skarżysko przekaże powiatowi skarżyskiego na realizację II etapu budowy ulicy Ponurego w Skarżysku-Kamiennej. Inwestycja jest w trakcie realizacji.
Dofinansowanie od gminy na budowę dalszej części powiatowej ulicy Ponurego zostało zapisane w budżecie miasta na 2020 rok. Na minionej sesji Rady Miasta radni jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie przekazania dofinansowania. Wkład gminy wynosi 250 tysięcy złotych.
Prace na ulicy Ponurego trwają. Obejmują odcinek około 1500 metrów. Zakończenie budowy planowane jest na lipiec 2020 roku.
Przypomnijmy, że I etap budowy ulicy Ponurego był realizowany przez powiat skarżyski w 2017 roku, wówczas do inwestycji gmina Skarżysko dołożyła kwotę 800 tysięcy złotych.

Źródło: UM Skarżysko-Kamienna

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Muzyczne Walentynki z „Kuźnicą

W piątek, 14 lutego w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" odbył się koncert "Muzyczne Walentynki". Dla przybyłych zagrał zespół "Niepokonani" w składzie:  Piotr Kabała, Andrzej...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W dniu 17 lutego 2020 r. polska Policja uruchomiła system Child alert w związku z poszukiwaniami 10-letniego Ibrahima, obywatela Polski. Chłopiec został brutalnie uprowadzony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze