Zakłady bukmacherskie dla początkujących

(artykuł promocyjny)

Coraz większą popularnością cieszą się w Polsce zakłady bukmacherskie. Z pewnością jedną z przyczyn owego zainteresowania jest duża dostępność bukmacherów internetowych, dzięki którym w szybki i prosty sposób, nie wychodząc z własnego mieszkania, można obstawiać zakłady. Jak rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi? Sprawdź nasz krótki przewodnik dla początkujących.

  1. Znajdź legalnego bukmachera
  2. Rejestracja i rozpoczęcie gry
  3. Rady od doświadczonych graczy

 

Znajdź legalnego bukmachera

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest znalezienie przynajmniej jednej legalnej firmy bukmacherskiej, w której możemy rozpocząć grę. Można to zrobić, wyszukując owe firmy przez wyszukiwarkę internetową lub też sprawdzić ich rzetelny ranking, taki jak ten znajdujący się na stronie najlepsi bukmacherzy – meczyki.pl. Na początku najlepiej jest zdecydować się na przynajmniej dwóch bukmacherów, aby mieć możliwość porównania ich oferty, systemów czy też obsługi aplikacji.

Decydując się na konkretnego bukmachera, należy zawsze pamiętać, aby był on legalny, to znaczy posiadał wszelkie niezbędne zezwolenia wydane przez Ministerstwo Finansów, które poświadczają, że może on zgodnie z prawem prowadzić zakłady. Jest to szczególnie istotne, bowiem w Polsce gra u bukmacherów spoza oficjalnej listy zatwierdzonej przez Ministerstwo jest zakazana prawnie i grozi surowymi karami, przede wszystkim finansowymi.

Rejestracja i rozpoczęcie gry

Kolejnym etapem jest zarejestrowanie się w wybranych serwisach. Proces ten jest zazwyczaj bardzo szybki i intuicyjny. Po wpisaniu wszystkich wymaganych danych, konieczne jest również wykonanie przelewu w określonej kwocie – dzięki niemu możliwe będzie rozpoczęcie gry.

Jako że konkurencja wśród internetowych firm bukmacherskich jest duża i regularnie się powiększa, konkurują one ze sobą, starając się przyciągnąć i zachęcić do rejestracji nowych użytkowników. Dlatego też aktualnie wszyscy bukmacherzy oferują swym klientom różnego rodzaju promocje i atrakcje. Wśród nich największą popularnością cieszą się dodatkowe środki przyznawane przez bukmachera na pierwszą albo kolejne gry. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, bukmacherzy regularnie proponują coraz to nowsze atrakcje. Zobacz bonusy powitalne za rejestrację i dowiedz się, na jakie inne promocje możesz liczyć.

Rady od doświadczonych graczy

Nie ma jednej skutecznej metody gry i wygrywania. Każdy gracz musi samodzielnie, nierzadko metodą prób i błędów dowiedzieć się, w jaki sposób obstawiać, aby odnosić sukcesy. Istnieje jednak kilka cennych porad i zaleceń od zaawansowanych graczy, których warto się trzymać, rozpoczynając swą przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

Przede wszystkim należy zawsze wybierać dyscypliny i dziedziny, w których posiadamy sporą wiedzę i w związku z tym czujemy się w nich „silni”. Nie warto obstawiać zakładów w kategoriach, licząc wyłącznie na łut szczęścia i intuicję – zawsze warto podeprzeć się solidną wiedzą w danym temacie.

Ponadto należy bardzo rozsądnie podchodzić do określania stawek. Zaleca się, aby nigdy nie grać „va banque”. Bardzo istotne jest też regularne analizowanie każdej przeprowadzanej gry, zarówno zakończonej zwycięstwem, jak też porażką. Warto wyciągać wnioski ze swoich ruchów oraz uczyć się na swych ewentualnych błędach. Dobrze jest także podglądać najlepszych graczy i w miarę możliwości uczyć się od nich.

Jak można zauważyć, rozpoczęcie obstawiania zakładów w grach bukmacherskich jest proste, jednakże dojście do mistrzostwa to długi i żmudny proces. Systematyczna praca, nauka i wykorzystanie w praktyce wymienionych wyżej porad z pewnością zaowocuje jednak sukcesem.

Poprzedni artykułUsuwają azbest
Następny artykułOdeszła zbyt wcześnie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze