UPS APC Galaxy dla firm

Marka APC

APC to marka sprzętów IT, która jest obecna na rynku od wielu lat. Z produktów oferowanych przez tego producenta z chęcią korzysta wielu użytkowników, którzy oczekują od rozwiązań sieciowych najwyższej jakości wykonania, niezawodności oraz funkcjonalności. Marka ta została założona w Stanach Zjednoczonych w 1981 roku. Głównym fokusem marki od samego początku było dostarczanie profesjonalnych zasilaczy awaryjnych Smart-UPS. Produkty tej kategorii oferowane przez APC były wielokrotnie doceniane na przestrzeni lat – najpopularniejsze z nich to APC Back-UPS, oprogramowanie APC PowerChute, technologia zasilaczy awaryjnych APC Smart-UPS oraz pierwszy modularny zasilacz awaryjny APC Matrix-UPS. W ofercie marki APC znajdą Państwo między innymi zasilacze awaryjne, ale także moduły bateryjne, bypassy, komponenty chłodzenia, szafy serwerowe typu rack, systemy zabezpieczeń oraz profesjonalne systemy zarządzania.

Zasilacze UPS z linii Galaxy oferowane przez markę APC

Zasilacze awaryjne Galaxy to rozwiązania szafowe, które przeznaczone są dla przedsiębiorstw średniej oraz większej wielkości. W katalogu produktów z linii Galaxy znajdą państwo wiele różnych rozwiązań, które różnią się przede wszystkim ceną oraz parametrami. Dzięki temu użytkownik może dopasować wybierane rozwiązania sieciowe do konkretnych potrzeb swojego przedsiębiorstwa i zdecydować się na sprzęt, który będzie najbardziej opłacalny. Zasilacze awaryjne APC Galaxy to trzyfazowe zasilacze awaryjne w zakresie mocy 10–40 kVA, które cechują się znakomitą sprawnością. Ich ogromną zaletą są również niewielkie wymiary, co sprawia, że urządzenia te są idealnie przystosowane do charakterystyki wymagających środowisk przemysłowych. Całkowity koszt eksploatacji jest zmniejszony dzięki zastosowaniu korekty współczynnika mocy obciążenia – minimalizuje to koszty instalacji, co umożliwia stosowanie mniejszych generatorów oraz okablowania o mniejszym przekroju. Marka APC zadbała także o wprowadzenie dostosowania napięcia ładowania akumulatorów do ich temperatury – zapewnia to wydłużenie czasu eksploatacji akumulatorów, a to zmniejsza ogólny koszt użytkowania urządzenia. Aby użytkownik zawsze był świadomy aktualnego statusu zasilania, producent wyposażył urządzenie w czytelny wyświetlacz LCD oraz głośny alarm dźwiękowy, informujący o wystąpieniu zakłóceń w przesyłaniu energii z sieci. Zasilacze bezprzerwowe Galaxy cechują się obsługą zaawansowanych funkcji elektrycznych, między innymi: niskimi zniekształceniami harmonicznymi, podwójnym zasilaniem z sieci elektrycznej czy możliwością równoległej wydajności. Kolejne zalety rozwiązań APC Galaxy to możliwość prostej wymiany filtrów powietrza (jest to istotne ze względu na zapewnienie wydajności i niezawodności sprzętów), serwisowanie „od przodu”, co ułatwia wszystkie czynności eksploatacyjne, czy też możliwość beznarzędziowej wymiany akumulatora.

Z pewnością nawet najbardziej wymagający użytkownicy zainteresują się rozwiązaniami proponowanymi przez markę APC w zakresie niezawodnych zasilaczy awaryjnych – zabezpieczenie posiadanych sprzętów przed nagłą utratą zasilania to inwestycja w spokojne eksploatowanie rozwiązań sieciowych w przyszłości.

Najistotniejsze zalety zasilaczy awaryjnych

W tej części artykułu postaramy się krótko przedstawić najistotniejsze zalety niezwykle przydatnych urządzeń, jakimi są zasilacze awaryjne. Urządzenia te cechują się przede wszystkim:

● zapewnieniem stałego dopływu energii bez zakłóceń do urządzeń, których działanie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa;
● zabezpieczenie danych przed utratą;
● zminimalizowanie ryzyka utraty istotnych danych oraz kosztownych konsekwencji wystąpienia takiej sytuacji;
● wgląd w status zasilania dzięki czytelnym wskaźnikom;
● zmniejszony koszt eksploatacji dzięki energooszczędnym rozwiązaniom;
● sprawne i wygodne serwisowanie, które nie ma wpływu na eksploatację urządzeń;
● wiele dodatkowych funkcjonalności ułatwiających eksploatację;
● zagwarantowanie niezawodności rozwiązań sieciowych i ich dostępności;
● możliwość wygodnego zarządzania środowiskiem.

Jak widać, zasilacze awaryjne to niesamowicie użyteczne sprzęty, które z pewnością znajdą zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach. Mamy nadzieję, że w tym krótkim tekście udało nam się przybliżyć Państwu ich specyfikę i najważniejsze funkcje.

Gdzie zakupić UPS Galaxy od APC?

Jeżeli lektura powyższego artykułu zachęciła Państwa do zakupu zasilacza awaryjnego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą thomas it. W katalogu tego dystrybutora znajdą Państwo wiele różnych sprzętów marki APC, w tym serię produktów UPS Galaxy. Urządzenia te cechują się dużą rozpiętością cenową oraz zróżnicowanymi funkcjonalnościami – z pewnością każdy z użytkowników odnajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie w wachlarzu oferowanych produktów. Jeżeli nie potrafią Państwo zdecydować się na konkretny produkt – zachęcamy do konsultacji z pracownikami thomas it, którzy z chęcią udzielą profesjonalnych porad i pomogą w stworzeniu niezawodnych rozwiązań sieciowych w przedsiębiorstwie. Każdy z klientów znajdzie w ofercie thomas it odpowiednie produkty mogące idealnie sprawdzić się w środowisku firmowym, niezależnie od jego charakterystyki.

Kontakt: 32 444 94 30 lub [email protected]

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że potwierdzone zostały 2 kolejne dodatnie wyniki zakażenia kornawirusem u personelu Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Wcześniej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze