Twoja firmowa strona może być niezwykle skuteczną reklamą. Wystarczy ją wypozycjonować

Odkąd strona internetowa stała się jednym z podstawowych narzędzi marketingowych, ich postać zmieniła się znacznie i ten, kto to ignoruje, ryzykuje, że nie wzbudzi zaufania potencjalnego klienta. Najpierw jednak, musi w ogóle do niego dotrzeć – a tego nie gwarantuje nawet najlepsza, najbardziej zaawansowana technicznie i znakomicie redagowana witryna. Koszt pochłonięty przez jej stworzenia pójdzie na marne, jeśli jej znalezienie nie będzie dostatecznie proste.

Wszystkie zakupy zaczynają się dziś w Google. Czekaj na potencjalnego klienta właśnie tam!

Jakkolwiek promowanie swojej marki i adresu witryny za pomocą konwencjonalnych metod komunikacji do pewnego stopnia może mieć sens, to jednak ich efektywność pozostanie bardzo ograniczona, nawet jeśli dobrze przemyślimy lokalizację każdej tablicy czy miejsce publikacji reklamy. Miażdżąca większość odbiorców tego przekazu to pozostaną wszak osoby całkowicie przypadkowe. Tylko nieliczni będą mieli akurat potrzeby, którym naprzeciw wychodzimy właśnie my, u niewielu również zdołamy zostawić w pamięci na tyle trwały ślad, by przyniosło to efekt w przyszłości. A poniesiemy przecież koszty dotarcia do wszystkich. Tymczasem, od dawna może być zupełnie inaczej. Wydawaj swoje pieniądze rozważnie!

To od skorzystania z Google rozpoczynamy przecież poszukiwanie rozwiązań rozmaitych problemów czy potrzebnych nam usług bądź wyrobów. To w ten sposób generowana jest dziś lwia część ruchu na zdecydowanej większości witryn – tych które, nie są powszechnie znane i nie są bezpośrednim celem sieciowych wędrówek. Aby jednak z tej wielkiej roli wyszukiwarki móc zrobić użytek, musimy zdobyć jak najwyższe miejsce. Typowy internauta otwiera tylko jeden wynik – szansa na to, że będzie nim Twoja strona, rośnie wraz z miejscem na liście. Wykorzystaj pozycjonowanie stron, zdobądź jak najwyższe i zarabiaj!

Nie tylko dobra oferta i przejrzysty cennik. Cała postać Twojej strony musi służyć sprzedaży

Zdobycie dobrej pozycji w Google to gwarancja popularności strony. Aby wykorzystać ją maksymalnie i osiągnąć najwyższą możliwą sprzedaż, trzeba jeszcze zadbać o nią samą. Wiele istotnych z punktu widzenia użytkownika atutów zyska ona w toku prac nad jej wypozycjonowaniem. Jak bowiem przypominają specjaliści z firmy AFTERWEB, optymalizacja już od dawna nie sprowadza się do napisania tekstów. Roboty Google będą sprawdzać szereg aspektów technicznych, by wymienić choćby szybkość ładowania, przystosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych czy odpowiednią strukturę. Dobrze przebudowana, atrakcyjna strona cieszy się niższym współczynnikiem odrzuceń. M.in. dlatego jej pozycjonowanie warto powierzyć dobremu zespołowi SEM. Jeśli chcesz, by była to zyskowna inwestycja, atrakcyjny cennik nie może być Twoim głównym kryterium wyboru!

Ile trwać będą jego prace? Pozycjonowanie to przedsięwzięcie długofalowe, trzeba bronić uzyskanych pozycji zarówno przed rywalami, jak i błędami technicznymi czy zmianami algorytmów Google. Czas ich zdobywania jest różny i zależy od konkurencyjności konkretnych fraz, jest to jednak minimum kilka miesięcy – skorzystaj z pomocy doświadczonych fachowców, a dzięki ich umiejętnościom nie będziesz czekał dłużej, niż to konieczne!

 

(Materiał partnera)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że potwierdzone zostały 2 kolejne dodatnie wyniki zakażenia kornawirusem u personelu Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. Wcześniej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze