Najskuteczniejsze formy reklamy zewnętrznej. Zobacz, jakie korzyści przynosi pylon lub billboard

Outdoorowe kampanie promocyjne to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form marketingu tradycyjnego. Reklama, która została umieszczona poza miejscem zamieszkania potencjalnego klienta, dociera nawet do kilkunastu tysięcy osób dziennie. Zwłaszcza w dużych miastach, gdzie z najskuteczniejszymi formami zewnętrznej promocji mamy do czynienia niemalże na każdym kroku.

Reklama w formie billboardu umożliwi Ci wyróżnienie się na tle konkurencji. Dosłownie!

Nierozłącznym elementem krajobrazu każdej dużej miejscowości są billboardy. Wielkoformatowe
reklamy przeważnie umieszczane są przy najbardziej ruchliwych ulicach. Ich niepodważalną zaletą jest masowe dotarcie do potencjalnego klienta. Każdy z nich codziennie mija kilkadziesiąt plakatów wolnostojących. Nie ma znaczenia, czy porusza się pieszo, samochodem, rowerem czy chociażby komunikacją miejską. Billboardy są na tyle ogromne, że widać je z niemalże każdego miejsca. To świetny nośnik na umieszczanie najważniejszych informacji na temat prowadzonej przez Ciebie działalności. Koszty? Uzależnione są od dokładnej lokalizacji oraz formatu kampanii promocyjnej. Wybierając nieco mniejsze, statyczne reklamy trzeba liczyć się z opłatą wynoszącą nieco ponad tysiąc złotych netto. Najdroższe okazują się dwustronne nośniki umieszczane przy ulicach o zwiększonym ruchu. Wówczas za realizację należy przygotować kilka tysięcy złoty.

Kierunkowskaz i nośnik marketingowy w jednym. Poznaj zalety pylonów reklamowych

O wiele tańszy w wykonaniu okazuje się pylon reklamowy. Najpopularniejszym wykorzystaniem tego typu nośnika są stacje benzynowe. W takich miejscach pylony informują o aktualnych cenach paliw oraz o promocji, jakie dana sieć przygotowała dla swoich klientów. Główną zaletą outdoorowych słupów reklamowych jest ich doskonała widoczność. Podobnie jak w przypadku billboardu, również i pylon reklamowy można dostrzec nawet z kilkudziesięciu metrów i to w otoczeniu niezwykle gęstej zabudowy. Omega System wyspecjalizowała się w produkcji oryginalnych nośników w kilku najpowszechniejszych formatach. Tego typu reklama może być postawiona jako tablica informacyjna przed wejściem do Twojego sklepu bądź jako solidny słup reklamowy w centrum dużego miasta. Niezależnie od tego, gdzie zlokalizujesz swój pylon, za każdym razem będzie on efektywnym narzędziem reklamowym.

(Materiał partnerski)

Poprzedni artykułDyżury aptek w grudniu
Następny artykułEKO serwis 25.11.2019

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 03.04.2020, godz. 14.00), według danych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skarżysku-Kamiennej Liczba osób poddanych kwarantannie - 455 Liczba osób poddanych...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze