Eko marketing idealnym sposobem na reklamę

Reklama dźwignią handlu, powiedzenie znane wszystkim od dawna, jednak bez względu na to ile ma lat ciągle jest tak samo aktualne.

Eko znaczy przyjaźnie dla środowiska

Żyjemy w dobie walki o środowisko naturalne. To dopiero nasze pokolenie zaczęło zauważać jak ogromny wpływ na otaczający nas świat ma nasze postępowanie. Działania każdego z nas przynoszą często nieodwracalne skutki, dlatego każda decyzja podjęta w oparciu o dobro naszej planety jest bezcenna. Najważniejsze byśmy sobie wszyscy uzmysłowili swoje znaczenie w tej walce, liczy się każdy pojedynczy człowiek. Zjednoczmy się więc we wspólnym celu, który dotyczy przecież nas wszystkich. Dbałość o środowisko, w którym żyjemy to walka o nas samych, o czyste powietrze dla naszych dzieci, czyste wody w oceanach. Troska o środowisko jest walką o nasze zdrowie.

Prezenty firmowe z logo 

Bardzo skuteczną i lubianą przez kontrahentów, klientów formą reklamy są prezenty firmowe z logo. Dodawanie upominku jest bardzo dobrą praktyką mającą na celu zyskanie grupy wiernych klientów, wartości tego nie da się przecenić. Do tego należy pamiętać, że jest to jedna z najtańszych dostępnych na rynku form reklamy.

Eco gadżety, pozwolą przedstawić się naszej marce z najlepszej strony

A gdyby tak dało się połączyć tanią i skuteczną formę reklamy z działaniami proekologicznymi?! Otrzymujemy wręcz idealne narzędzie dzięki, któremu każda współpracująca z nami firma i klienci, zobaczą naszą troskę o planetę, podczas naszych działań związanych z reklamą. Jest to budowanie pozytywnego wizerunku w najlepszym wydaniu. 

Nietypowy prezent firmowy

W dzisiejszych czasach mamy dostęp  w zasadzie do każdego towaru. Mimo to posiadanie gadżetu reklamowego, który nie jest pospolity, oklepany i popularny nie jest łatwą sprawą. W reklamie przecież chodzi o to by zwróciła uwagę i została zapamiętana. Tutaj z pomocą przychodzą nam właśnie gadżety eco, dostępne np. w ofercie sklepu z gadżetami reklamowymi Reklamowe24 (https://gadzety-reklamowe.com/ ). Wytworzenie prostych przedmiotów, codziennego użytku z ekologicznych materiałów zwraca uwagę i powoduje, że przedmioty te stają się wyjątkowe. Drewniany długopis, czy zestaw piśmienny zapakowany w eleganckie, drewniane pudełko to gustowny prezent, który na pewno przyciągnie spojrzenia. Ekologiczne teczki na dokumenty, czy etui z zestawem do notatek to bardzo praktyczne gadżety, które na pewno przydadzą się każdemu.

Gadżety reklamowe by ochronić przyrodę 

W ostatnim czasie w sklepach (np. w sklepie z gadżetami reklamowymi Reklamowe24) nastąpiła prawdziwa rewolucja. Brak powszechnego użycia plastikowych toreb, wpłynął na myślenie nas wszystkich. Nagle zdaliśmy sobie sprawę z ton plastiku, które używaliśmy w całkowicie bezsensowny sposób- dobieraliśmy je do zakupów po to, by po powrocie do domu je wyrzucić. Czas rozkładu każdej reklamówki to około 400 lat. Zmiana ta na pewno wyszła na dobre środowisku, co za tym idzie także i nam. Zauważyliśmy, że bez setek plastikowych torebek da się żyć, a nawet robić zakupy. Torby ekologiczne są teraz nieodzownym eco gadżetem każdego z nas. Dlatego warto rozważyć zakup bawełnianej torby na zakupy ze znakowaniem w postaci naszego firmowego logo. Ten typ reklamy osiąga naprawdę spory zasięg. A ekotorby proponujemy w wielu kolorach, dzięki czemu prezent firmowy może stać się jeszcze bardziej atrakcyjny.

W eko podejściu liczy się regularność

Podchodząc do życia ekologicznie powinniśmy zacząć od analizy  przedmiotów codziennego użytku- ich zużywamy najwięcej, przez co zmieniając te przyczajenia osiągniemy naprawdę duży efekt. Najczęściej nie zdajemy sobie sprawy jak wiele produktów można wykonać z materiałów ekologicznych, a do tego, że zmiana tworzyw sztucznych np. na papier nie będzie dla nas odczuwalna. Idealnym przykładem jest zestaw na biurko. Będziemy mogli przechować w nim notesy, karteczki, długopisy zachowując porządek na naszym stanowisku pracy, a z powodzeniem tę funkcję spełnią pojemniki wykonane z papieru.

Jeżeli możemy połączyć walkę o środowisko, z reklamowaniem działań naszej marki warto z tego skorzystać. Dla naszej firmy kojarzenie naszego logo z działalnością ekologiczną jest najlepszą formą reklamy samą w sobie.

(Artykuł sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze