III Powiatowa Gra Czytelnicza „Polski na 5”

flash Oświata

Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na III Powiatową Grę Czytelniczą „Polski na 5”.

W tym roku adresatem gry są uczniowie klas piątych z powiatu skarżyskiego. Biorący udział w grze piątoklasiści będą mieć doskonałą okazję by powtórzyć sobie wiadomości z języka polskiego, lektur szkolnych, literatury popularnej adresowanej do dzieci i młodzieży. Dla uczestników przygotowano zadania (w formie gier i zabaw), które sprawdzą nie tylko wiedzę literacką, ale także spostrzegawczość, kojarzenie faktów, twórcze i logiczne myślenie.

Tegoroczna gra została zorganizowana we współpracy ze Starostwem Skarżyskim, Zespołem Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej oraz miejscowymi szkołami i instytucjami. Honorowy patronat nad grą objął Starosta Skarżyski Artur Berus.

Gra rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie biblioteki w dniu 30.05.2019. Wszystkich zainteresowanych biblioteka zaprasza na stronę internetową Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji (http://pppskarzysko.pl/powiatowa-biblioteka-pedagogiczna), gdzie znajduje się Karta uczestnictwa oraz Regulamin ze szczegółowymi informacjami. Termin zgłoszeń upływa 20.05.2019.

z

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.