Audi w audi, czyli zderzenie o poranku.

flash Paragraf

Przymusową wizytą w placówce medycznej zakończyło się przykre zdarzenie, jakie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam., odnotowali we wtorkowy (23 kwietnia) poranek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, na odcinku między miejscowościami Brzeście oraz Bugaj, w powiecie skarżyskim doszło do zderzenia dwóch aut.

Informacja o tym, co stało się na odcinku drogi krajowej nr 42, dotarła do stróżów prawa, a także ratowników medycznych ok. godz. 7.15. Pechowym miejscem okazał się pas jezdni w kierunku Skarżyska. – Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, iż kierowca samochodu osobowego marki Audi jechał w kierunku Bliżyna. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w bok jadącego drugiego audi – poinformował asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam.

Do szpitala trafił kierowca drugiego samochodu. – Mężczyzna uskarżał się na ból w okolicach szyi. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo – tłumaczył rzecznik Gwóźdź.

fot. W miejscu gdzie doszło do wypadku, ruch odbywał się w sposób wahadłowy

R.R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.