home
Advertisement

Wymusił pierwszeństwo

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W czwartek po godzinie 14 na ulicy Piłsudskiego w Skarżysku-Kamiennej doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do skarżyskiego szpitala. Kierujący pojazdem marki Toyota wyjeżdżając z drogi osiedlowej od wieżowców przy Biedronce na aleję Piłsudskiego, nie zachował należytej ostrożności i wyjechał na ulicę Piłsudskiego pod najeżdżający samochód marki Mercedes, który jechał od strony…

W czwartek po godzinie 14 na ulicy Piłsudskiego w Skarżysku-Kamiennej doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do skarżyskiego szpitala.

Kierujący pojazdem marki Toyota wyjeżdżając z drogi osiedlowej od wieżowców przy Biedronce na aleję Piłsudskiego, nie zachował należytej ostrożności i wyjechał na ulicę Piłsudskiego pod najeżdżający samochód marki Mercedes, który jechał od strony skrzyżowania Piłsudskiego/Krasińskiego w wyniku czego doszło do zderzenia. Pasażerka Mercedesa została poszkodowana, pogotowie zabrało ją do Szpitala Powiatowego w Skarżysku.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud