home

Utrudnienia nie tylko w ruchu

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Ruszyła długo wyczekiwana przez mieszkańców przebudowa ulicy Zwycięzców w Skarżysku. To, że ruch autobusów został zmieniony, oraz fakt, iż droga została zamknięta dla ruchu, mieszkańcy już zdążyli się przyzwyczaić. Pojawiła się kolejna niedogodność, do której trzeba będzie również przywyknąć. Otóż w związku z prowadzoną modernizacją ul. Zwycięzców i jej zamknięciem dla ruchu kołowego, pojawiły się…

Ruszyła długo wyczekiwana przez mieszkańców przebudowa ulicy Zwycięzców w Skarżysku. To, że ruch autobusów został zmieniony, oraz fakt, iż droga została zamknięta dla ruchu, mieszkańcy już zdążyli się przyzwyczaić. Pojawiła się kolejna niedogodność, do której trzeba będzie również przywyknąć. Otóż w związku z prowadzoną modernizacją ul. Zwycięzców i jej zamknięciem dla ruchu kołowego, pojawiły się utrudnienia w odbiorze odpadów komunalnych. Prezydent Skarżyska-Kamiennej uspokaja mieszkańców. Odbiór odpadów komunalnych nadal będzie prowadzony zgodnie z obowiązującym harmonogramem, ale w związku z pracami mieszkańcy proszeni są o wystawianie pojemników (worków) z odpadami na sąsiednich ulicach.

Przypomnimy, iż ul. Zwycięzców zostanie przebudowana na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Harcerskiej. Ulica zostanie poszerzona do 6 metrów, pojawią się chodniki i parkingi. Planowane zakończenie prac do koniec września tego roku.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud