home
Advertisement

Narkotyki w aucie i w piwnicy

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

41-letni mieszkaniec Skarżyska podejrzewany o posiadanie znacznej ilości narkotyków trafił w ręce policji. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może trafić do więzienia nawet 10 lat więzienia.…

Policja zabezpieczyła ponad 120 gramów nielegalnych substancji w mienioną środę, 15 listopada.

– Do zdarzenia doszło około godziny 19.30. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w trakcie patrolu jednej z ulic zauważyli pojazd marki Mercedes. Policjanci podejrzewali, że kierujący to auto może posiadać przy sobie środki odurzające – informuje asp. Damian Szwagierek, oficer prasowy KPP. –  Kiedy kryminalni włączyli światła błyskowe by zatrzymać pojazd do kontroli, kierowca wyrzucił przez uchylone okno jakieś przedmioty. Jak się okazało, były to dwa zawiniątka oraz torebka foliowa z białym proszkiem – dodaje.

Wstępne badania wykazały, że jest to amfetamina o łącznej wadze 4 gramów.

– 41-letni kierujący autem trafił do komendy. Policjanci natomiast udali się na przeszukanie do jego miejsca zamieszkania. Tam w trakcie sprawdzania piwnicy ujawnili kolejne narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli 120 gramów białej, sypkiej substancji, która została sklasyfikowana jako amfetamina. Nielegalne środki trafiły do policyjnego laboratorium. 41-latek był już wcześniej notowany za posiadanie narkotyków. Teraz po raz kolejny będzie odpowiadał przed sądem – dodaje D. Szwagierek.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud