home
Advertisement

Pasowanie przedszkolaków

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W czwartek, 9 listopada, w Przedszkolu w Mroczkowie odbyło się pasowanie przedszkolaków. Tego dnia dzieci, złożyły uroczystą przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków. Pasowanie na przedszkolaka było poważnym wydarzeniem w życiu najmłodszych dzieci z grupy Zajączki. Pasowanie na przedszkolaka było również doskonałą okazją do uczczenia 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wszystkie dzieciaki ubrane…

W czwartek, 9 listopada, w Przedszkolu w Mroczkowie odbyło się pasowanie przedszkolaków. Tego dnia dzieci, złożyły uroczystą przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków. Pasowanie na przedszkolaka było poważnym wydarzeniem w życiu najmłodszych dzieci z grupy Zajączki.

Pasowanie na przedszkolaka było również doskonałą okazją do uczczenia 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wszystkie dzieciaki ubrane były na biało-czerwono. Na początku uroczystości dzieci przygotowane przez Izabelę Strachowską i Marzenę Tomaszewską zaprezentowały program artystyczny. Kolejnym punktem uroczystości był akt  pasowania, którego dokonał dyrektor szkoły, na koniec zaproszeni gości obdarowali przedszkolaków słodkim upominkiem.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili: wójt gminy Mariusz Walachnia, radny Rady Powiatu, Mieczysław Bąk dyrektor Józef Nowak, ks. Krzysztof Sieczka, radna rady gminu  Monika Gruszczyńska, Katarzyna Skarus, dyrektorka GOK w Bliżynie, dyrektor SP Mroczków Sylwester Koziński oraz rodzice, babcie i dziadkowie najmłodszych.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Ogłoszenia drobne

Ogłoszenia promowane:
Treść ogłoszenia: Kontakt