home
Advertisement

Turniej Niepodległość w Piłce Nożnej

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W sobotę, 11 listopada, piłkarze amatorzy na sportowo uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Amatorskie Towarzystwo Piłkarskie po raz szesnasty zorganizowało Turniej Niepodległości w Piłce Nożnej.…

Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn, które w dwóch grupach rywalizowały o awans do półfinałów. W grupie A znalazły się ekipy: Toolmex Truck Wanmięs Witex, Skar System i skarzysko24.pl, w grupie B: Cezar, Wielka Wieś, Pizzeria Biesiadowo i KK Pożyczki.

Dwie najlepsze drużyny z grup awansowały do dalszych gier. W grupie A najlepsze okazały się ekipy skarzysko24 i Toolmex Truck, w grupie B Cezar i KK Pożyczki. W pierwszym spotkaniu półfinałowym skarżysko24 pokonało KK Pożyczki 4:1, drugim finalistą została drużyna Cezar, która wygrała z Toolmexem Truck 3:0.

Trzecie miejsce w Turnieju Niepodległości zdobyła drużyna Toolmexu Truck, która w małym finale pokonała Pożyczki 2:1.

O puchar Niepodległości zagrały ekipy Cezara i skarzyska24.pl. W regulaminowym czasie gry żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki, o zwycięstwie w tym spotkaniu decydował konkurs rzutów karnych, które lepiej wykonywali piłkarze skarzyska24, wygrali 3:1 po bramkach Arkadiusza Jelenia, Karola Głuszka i Kamila Kępy. Dla Cezara jedyne trafienie zaliczył Krzysztof Ciok.

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczali Zygmunt Tarabasz, prezes ATP i Artur Pejas, członek zarządu.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud