home

Nowym chodnikiem w Mostkach

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Mieszkańcy doczekali się 378 mb chodnika. Inwestycja realizowana była przez powiat skarżyski przy współudziale gminy Suchedniów. Kosztowała blisko 280 tys. zł. Powiat na ten cel przeznaczył ze swojego budżetu 230 tys. zł, gmina 50 tys. zł. Wykonawcą inwestycji był Zakład Usług Budowlanych „LIS-TEL” Lisak Zbigniew z Szydłowca. Mimo, iż pogoda nie dopisywała prace udało się zakończyć…

Mieszkańcy doczekali się 378 mb chodnika. Inwestycja realizowana była przez powiat skarżyski przy współudziale gminy Suchedniów. Kosztowała blisko 280 tys. zł. Powiat na ten cel przeznaczył ze swojego budżetu 230 tys. zł, gmina 50 tys. zł. Wykonawcą inwestycji był Zakład Usług Budowlanych „LIS-TEL” Lisak Zbigniew z Szydłowca. Mimo, iż pogoda nie dopisywała prace udało się zakończyć w terminie.

Prace polegały na rozbiórce elementów istniejącego chodnika, odwodnienia oraz części jezdni, budowie nowego chodnika, przebudowie zjazdów indywidualnych i publicznych oraz przebudowie odwodnienia.

Był to już III etap tej inwestycji. Niestety, na przyszły rok starostwo nie planuje kontynuować budowy dalszego odcinka chodnika w Mostkach.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud