home

5 lat CKI w Michniowie

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Centrum Kształceniowo-Integracyjne w Michniowie świętowało 5 lat istnienia. Z tej okazji przygotowano wieczór wspomnień, były występy artystyczne, a także pokaz multimedialny ze wspomnieniami z działalności Centrum, który przygotowała Sylwia Garbala. Trzeba podkreślić, że CKI to miejsce, gdzie spotykają się zarówno najmłodsi mieszkańcy, jak i ci starsi. Odbywają się tam m.in. występy, spotkania z ciekawymi osobami,…

Centrum Kształceniowo-Integracyjne w Michniowie świętowało 5 lat istnienia. Z tej okazji przygotowano wieczór wspomnień, były występy artystyczne, a także pokaz multimedialny ze wspomnieniami z działalności Centrum, który przygotowała Sylwia Garbala. Trzeba podkreślić, że CKI to miejsce, gdzie spotykają się zarówno najmłodsi mieszkańcy, jak i ci starsi. Odbywają się tam m.in. występy, spotkania z ciekawymi osobami, imprezy sportowo-rekreacyjne.

Uroczyste obchody rozpoczęły się występem wychowanków świetlicy środowiskowej. Wystąpili: Patrycja Cisek, Dawid Barwicki, Jakub Więckowski, Paulina Stępień, Gabriela Winkler, Agata Pajdo, Oskar Paź, Adam Synowiec, Michał Zbroja, Magdalena Dulęba, Paulina Stępień oraz Gabriela Winkler. Oczywiście nie mogło zabraknąć zespołu „Michniowianie” oraz kapeli „Świętokrzyskie Scyzoryki”.

Jak przystało na jubileusz były i życzenia. Młodzież podziękowała Zenonowi Juchniewiczowi. Życzenia i gratulacje przekazali także poseł Maria Zuba, sekretarz miasta Ewa Kaniewska, zastępca burmistrza Dariusz Miernik, radna Małgorzata Kuszewska oraz dyrektor „Kuźnicy” Andrzej Karpiński.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud