home

Zasłabł za kierownicą

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W niedzielę, 22 października, w Skarżysku-Kamiennej na ulicy Jana Pawła II doszło do groźnego wypadku komunikacyjnego. Samochód osobowy Ford Focus zjechał na pobocze i uderzył w barierę. Prawdopodobnie kierowca samochodu Ford stracił przytomność podczas jazdy. – Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń 61-letni kierujący pojazdem marki Fors Focus, mieszkaniec Skarżyska jadąc od ul. Legionów w…

W niedzielę, 22 października, w Skarżysku-Kamiennej na ulicy Jana Pawła II doszło do groźnego wypadku komunikacyjnego. Samochód osobowy Ford Focus zjechał na pobocze i uderzył w barierę. Prawdopodobnie kierowca samochodu Ford stracił przytomność podczas jazdy.

– Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń 61-letni kierujący pojazdem marki Fors Focus, mieszkaniec Skarżyska jadąc od ul. Legionów w kierunku Końskich, prawdopodobnie zasłabł w trakcie jazdy w wyniku czego zjechał z jedni uderzając w barierę, a następnie w poprzedzający pojazd marki Opel Vectra – powiedział Oficer Prasowy skarżyskiej Policji – asp. Damian Szwagierek

Kierowca został stracił przytomność, po dotarciu na miejsce skarżyskich strażaków przeprowadzono czynności resuscytacyjnych (podanie 100 % tlenu, założenie rurki ustno – gardłowej, zewnętrzny masaż serca). Czynności resuscytacyjne były kontynuowane przez przybyłych na miejsce zdarzenia ratowników zespołu ratownictwa medycznego do momentu odzyskania przez poszkodowanego funkcji życiowych. Następnie poszkodowany z miejsca zdarzenia został przetransportowany na Szpitalny Oddziała Ratunkowy w Skarżysku-Kamiennej.

– Kierowca samochodu Opel Vectra poinformował służby, że jego pojazd został delikatnie uszkodzony przez samochód Ford Focus. W samochodzie podróżowało małżeństwo z rocznym dzieckiem. Osoby podróżujące tym pojazdem nie zgłaszały żadnych dolegliwości spowodowanych zdarzeniem. Na miejsce wezwano kolejny zespół PRM-u, który zabrał matkę oraz małe dziecko na profilaktyczne badania – informuje mł. bryg. Michał Ślusarczyk, rzecznik prasowy PSP Skarżysko-Kamienna. 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud