home

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Znamy kolejne drużyny z powiatu skarżyskiego, które zagrają w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.  W ubiegły tygodniu na Orliku przy ul. Sienkiewicza 34 odbył się eliminacje powiatowe. Tym razem o finał walczyli dziewczęta w kategorii U-10 i U-12 oraz chłopcy U-12. Do eliminacji zgłosiły się drużyny ze Skarżyska, Suchedniowa i…

Znamy kolejne drużyny z powiatu skarżyskiego, które zagrają w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. 

W ubiegły tygodniu na Orliku przy ul. Sienkiewicza 34 odbył się eliminacje powiatowe. Tym razem o finał walczyli dziewczęta w kategorii U-10 i U-12 oraz chłopcy U-12. Do eliminacji zgłosiły się drużyny ze Skarżyska, Suchedniowa i Ostojowa, Łącznej

W kategorii chłopców U-12 zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7, która w finale pokonała Prywatną Szkołę Podstawową 2:1. Do Nowin, gdzie odbędzie się finał wojewódzki pojadą dziewczęta z SP 13, które wygrały kategorię U-13, w finale pokonały SP 5 4:0. W kategorii dziewcząt U-12 zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7, która zdobyła najwięcej punktów w spotkaniach grupowych.
Koordynatorem i organizatorem rozgrywek w Skarżysku-Kamiennej jest Rafał Sokołowski. Z ramienia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach turniej nadzoruje Piotr Gadecki. 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud