home

Wysadzili bankomat i cieszą się wolnością

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Nadal nic nie wiadomo w sprawie sprawców, którzy w lipcu tego roku wysadzili bankomat. Przypomnijmy, iż do zuchwałej kradzieży doszło w nocy z 24 na 25 lipca na osiedlu Przydworcowe w Skarżysku-Kamiennej. Sprawcy rabunku dokonali podczas burzy. Około godz. 3.00 złodzieje wysadzili bankomat przy ulicy Sokolej w Skarżysku (pomiędzy DH Bartek, a Patjo). Zabrali kasetkę…

Nadal nic nie wiadomo w sprawie sprawców, którzy w lipcu tego roku wysadzili bankomat. Przypomnijmy, iż do zuchwałej kradzieży doszło w nocy z 24 na 25 lipca na osiedlu Przydworcowe w Skarżysku-Kamiennej. Sprawcy rabunku dokonali podczas burzy. Około godz. 3.00 złodzieje wysadzili bankomat przy ulicy Sokolej w Skarżysku (pomiędzy DH Bartek, a Patjo). Zabrali kasetkę z pieniędzmi. Wstępne ustalenia wskazywały wówczas, że sprawców było 4 i oddalili się samochodem osobowym. Minęło niemal 3 miesiące i złodzieje nadal cieszą się wolnością.

– Postępowanie jest w toku. Sprawdzane są ślady. Kamera została sprawdzone, ale ponieważ były wtedy silne opady deszczu nagranie jest słabo widoczne – informuje asp. Damian Szwagierek, oficer prasowy KPP.

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud