home

Walczą o finał na Narodowym

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 17 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1,6 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.  –…

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 17 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1,6 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

 – W czwartek, 12 października, na Orliku przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku-Kamiennej chłopcy w wieku 10 lat rozpoczęli walkę o finał na narodowym. Jednak aby tam zagrać jeszcze daleka droga, przed nimi finały wojewódzkie, aby pojechać do Warszawy trzeba być najlepszym w województwie. Dziś rozpoczęliśmy eliminacje powiatowe, w pierwszym turnieju zagrali chłopcy ze Skarżyska, Suchedniowa i Ostojowa. Przed nami gry chłopców i dziewczynek w wielki 10-12 lat – podkreślał Rafał Sokołowski, koordynator turnieju w powiecie skarżyskim.

– Skarżyskie eliminacje zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13 ze Skarżyska, która nie miała sobie równych, wygrała wszystkie spotkania i na wiosnę zagraj w finałach wojewódzkich – zaznacza Rafał Sokołowski.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Miłosz Czerwiński, Jakub Gołacki, Alex Grzyb, Albert Malik, Denis Pietras, Olaf Sochacki, Bartosz Zimnicki, Ksawery Ziółkowski. Opiekun: Tomasz Pukowski.

Wyniki – Chłopcy-U10
SP 5 – SP 13 1:3, SP 7-SP 3 Suchedniów 3:1, Orliki Ostojów -SP13 0:2, SP5-SP7 3:1, Orliki Ostojów – SP 3 Suchedniów 0:3, SP13 – SP7 2:0, Orliki Ostojów – SP7 1:3, SP 3 Suchedniów – SP 5 1:1, Orliki Ostojów – SP5 0:2, SP 3 Suchedniów – SP 13 1:2

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud