home
Advertisement

Zniszczone auta, poszkodowane osoby

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Trzy pojazdy osobowe uczestniczyły w kolizji drogowej, do której doszło w sobotę około godziny 20 przy ulicy Wojska Polskiego. W poniedziałek przy ul. Metalowców zderzyły się dwa auta.…

Po wyglądzie aut aż trudno uwierzyć, że była to tylko kolizja. W sobotę doszło do zderzenia się trzech pojazdów. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i pogotowie.

– Kierowca samochodu Alfa Romeo, 32-letni mieszkaniec Tumlina, na wyjeździe z drogi krajowej nr 42 na S-7 nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Opel Omega, którym jechał 31-letni mieszkaniec gm. Bliżyn – informuje asp. Damian Szwagierek, oficer prasowy KPP.

W wyniku tego zdarzenia uszkodzeniu uległ jeszcze jeden pojazd.

– Opel uderzył w Forda Mondeo. W wyniku zdarzenia jedna osoba, pasażerka Alfy Romeo, 35-letnia mieszkanka Starachowic z urazem głowy trafiła do szpitala. wszyscy kierowcy byli trzeźwi – dodaje Damian Szwagierek.

W poniedziałek do kolizji doszło o godz. 16.30 na skrzyżowaniu ul. Metalowców z Akacjową. Uczestniczyły w niej dwa pojazdy – Audi A 3 i Subaru.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący samochodem Subaru, 19-letni mieszkaniec Skarżyska jechał ulicą Metalowców na wprost w kierunku Paryskiej. Kierowca Audi, 22-letni mieszkaniec gm. Bliżyn, wyjeżdżał z parkingu sklepowego i chciał skręcić w lewo. Wymusił pierwszeństwo doprowadzając do zderzenia. Obu kierowcom została udzielona pomoc medyczna, po interwencji lekarza zostali zwolnieni do domu – dodaje Damian Szwagierek.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud