Dziewczęta z ZSSU mistrzyniami Skarżyska

• Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Drużyna dziewcząt Zespołu Szkół Samochodowo – Usługowych w składzie Klaudia Dróżdż, Kinga Brzezińska, Karolina Karolina wywalczyła tytuł mistrzowski podczas Powiatowych Drużynowych Mistrzostw  Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt  w Tenisie Stołowym, które rozegrane zostały w I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej. Organizatorem cyklu turniejów Współzawodnictwa Sportowego Szkól Ponadgimnazjalnych jest Starostwo Powiatowe. Turnieju tenisa stołowego zorganizowało I LO,…

Organizatorem cyklu turniejów Współzawodnictwa Sportowego Szkól Ponadgimnazjalnych jest Starostwo Powiatowe. Turnieju tenisa stołowego zorganizowało I LO, koordynatorem zawodów był Robert Frączkiewicz, sędzią głównym Wacław Ziomek.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, dwie najlepsze drużyny w grupie awansowały do półfinałów.  W grupie A zagrały reprezentacje I LO, II LO i ZSTM, w grupie B: ZSE, ZSSU, ZST.

Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna Zespołu Szkół Samochodowo – Usługowych, która w finale pokonała reprezentację II LO im. A.Mickiewicza 3:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna I LO, która w meczu o 3. miejsce pokonała ZSTM 3:0.

Wyniki: II LO – I LO 3:0, I LO – ZST 3:2, ZST – II LO 1:3, ZSSU – ZSTM 3:0,

ZSE – ZSTM 0:3,ZSSU – ZSE 3:0. Półfinały: II LO – ZSTM 3:1, ZSSU-I LO 3:1. Mecz o 3 miejsce I LO – ZSTM 3:0. Finał: ZSSU – II LO 3:1.