home

III Międzynarodowy Turniej Karate już w sobotę

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Już w sobotę, 7 października 2017, w hali sportowej MCSiR przy ul. Sienkiewicza 34 odbędzie się III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna CUP, którego organizatorem jest SKSW „Kyokushin-Karate” przy współudziale Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. Patronat medialny nad imprezą sprawuje TYGODNIK SKARŻYSKI. Blisko 300 zawodników z całej Polski oraz z Niemiec, Rosji, Ukrainy i Białorusi weźmie udział w…

Już w sobotę, 7 października 2017, w hali sportowej MCSiR przy ul. Sienkiewicza 34 odbędzie się III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna CUP, którego organizatorem jest SKSW „Kyokushin-Karate” przy współudziale Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. Patronat medialny nad imprezą sprawuje TYGODNIK SKARŻYSKI.

Blisko 300 zawodników z całej Polski oraz z Niemiec, Rosji, Ukrainy i Białorusi weźmie udział w trzeciedycji Międzynarodowego Turnieju Karate –  Skarżysko-Kamienna CUP 2017. Sędzią głównym zawodów będzie Shiuhan Krzysztof Borowiec (Branch Chev 5 Dan.)

Jak przewiduje organizator turnieju, Zbigniew Zaborski, prezes Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, w naszym mieście pojawi się od trzystu do czterystu zawodników.

– Organizacyjnie jesteśmy już przygotowani. Wysłaliśmy zaproszenia do ekip z Niemiec, Rosji, Białorusi, Ukrainy i Polski. To będzie mocny turniej, bo na międzynarodowe imprezy nikt nie przysyła słabych zawodników – mówi sensei Zbigniew Zaborski.

III Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin Skarżysko-Kamienna Cup odbędzie się 7 października, 2017 roku w hali MCSiR przy ul. Sienkiewicza 34. Początek o godz. 10:00. Wstęp wolny, 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud