home

Zapalił się podczas jazdy

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

21 września w miejscowości Brzeście, gm. Bliżyn, doszło do pożaru samochodu osobowego marki VW Golf. Pojazd zapalił się podczas jazdy. – Ogień początkowo obejmował komorę silnika, jednak bardzo szybko się rozprzestrzenił na pozostałą jego część. Kiedy strażacy z jednostki OSP Bliżyn oraz JRG Skarżysko-Kamienna dotarli na miejsce zdarzenia palący samochód znajdował się na poboczu drogi.…

21 września w miejscowości Brzeście, gm. Bliżyn, doszło do pożaru samochodu osobowego marki VW Golf. Pojazd zapalił się podczas jazdy.

– Ogień początkowo obejmował komorę silnika, jednak bardzo szybko się rozprzestrzenił na pozostałą jego część. Kiedy strażacy z jednostki OSP Bliżyn oraz JRG Skarżysko-Kamienna dotarli na miejsce zdarzenia palący samochód znajdował się na poboczu drogi. Pożar był już w pełni rozwinięty i obejmował całość pojazdu – informuje kpt. Tomasz Kandyba.

Po ugaszeniu ognia pojazd został sprawdzony przy pomocy kamery termowizyjnej. Przy pomocy detektora gazu została również sprawdzona instalacja gazowa w spalonym pojeździe czy nie nastąpiło jej uszkodzenie. Ratownicy nie stwierdzili jej rozszczelnienia.

Kierowca oraz pasażerka podróżująca samochodem z lekkimi poparzeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

– Czynności dochodzeniowe wyjaśniające przyczynę zdarzenia na miejscu prowadził przybyły patrol policji – dodają strażacy.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud