home

Tragiczny finał przejażdżki

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W miniony piątek, ok. godz. 19.20 w Brześciu, gm. Bliżyn, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. – Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń 54-letni mieszkaniec Skarżyska, prawdopodobnie kierując pojazdem własnej konstrukcji, jechał wraz z 37-letnią kobietą. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, gdzie przewrócił się. Pojazd przygniótł obie osoby –…

W miniony piątek, ok. godz. 19.20 w Brześciu, gm. Bliżyn, doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

– Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń 54-letni mieszkaniec Skarżyska, prawdopodobnie kierując pojazdem własnej konstrukcji, jechał wraz z 37-letnią kobietą. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, gdzie przewrócił się. Pojazd przygniótł obie osoby – informuje asp. Damian Szwagierek, oficer prasowy KPP.

Kiedy policja dojechała na miejsce obsługa karetki pogotowia udzielała pierwszej pomocy.

– Mężczyzna doznał urazu głowy i klatki piersiowej, był nieprzytomny. Pasażerka doznała powierzchownych obrażeń, urazu głowy i otarcia naskórka. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Kobietę policja przebadała na miejscu na zawartość alkoholu. Okazało się, że ma 1,4 promila. Stan zdrowia nie pozwalał na przebadanie 54-latka. Ok. godz. 22 otrzymaliśmy ze szpitala informację, że mężczyzna zmarł – dodaje oficer prasowy.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Pojazd został zabezpieczony, trafił na policyjny parking.

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud