home
Advertisement

Siatkarskie „Asy” zagrały w Skarżysku

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Na kompleksie boisk „Orlik 2012” przy ulicy Sienkiewicza 34 w Skarżysku-Kamiennej odbył się Turniej „Asów” w Siatkówce Plażowej, którego organizatorem było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej. W turnieju udział wzięło sześć par, najlepsza okazała się para Sylwester Janek/Michał Koryciński (Wierzbica/Radom). – Pierwotnie turniej „Asów” miał odbyć się 26 sierpnia, musieliśmy przełożyć go na inny…

Na kompleksie boisk „Orlik 2012” przy ulicy Sienkiewicza 34 w Skarżysku-Kamiennej odbył się Turniej „Asów” w Siatkówce Plażowej, którego organizatorem było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej. W turnieju udział wzięło sześć par, najlepsza okazała się para Sylwester Janek/Michał Koryciński (Wierzbica/Radom).

– Pierwotnie turniej „Asów” miał odbyć się 26 sierpnia, musieliśmy przełożyć go na inny termin, który nie pasował parom, które się już zgłosiły, w drugim terminie udało nam się zebrać sześć par, które mimo niesprzyjającej pogody przyjechały do Skarżyska. Mieliśmy gości z Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Radomia, Kielc. Skarżysko reprezentowała tylko jedna para, byli to Emil Krakowiak i Bartosz Świtakowski. Turniej stał na całkiem niezłym poziomie, a mecz finałowy przyniósł wiele emocji – mówił Artur Mazurkiewicz, menager sportu w MCSiR.

Turniej rozegrano systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych W wyniku rozegranych spotkań do półfinałów awansowały pary: Piotr Pieniążek/Hubert Stręk i Piotr Kołodziejczyk/Łukasz Cudziło, pojedynek pomiędzy tymi parami zakończył się zwycięstwem ekipy z Kielc Kołodziejczyk/Cudziło 17:21. W drugim półfinale  para Sylwester Janek/Michał pokonała parę Wojciech Wojtachnio/Dominik Woźniak  21:16.

Przegrane pary zagrały w meczu o trzecie miejsce, krakowianie  Piotr Pieniążek i Hubert Stręk pokonali parę Wojciech Wojtachnio/Dominik Woźniak 21:18 zdobywając tym samym trzecie miejsce w turnieju. Zwycięzcą turnieju „Asów” została para Janek/Koryciński, która pokonała parę Kołodziejczyk/Cudziło 21:19.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud